2 ماه و 16 روز از آخرین پرداختی باشگاه به شیخ می‌گذرد
16538
دست دیاباته برای فسخ قرارداد باز است!
20 مرداد 1399
105
ایرانی
شیخ دیاباته برخلاف گذشته هیچ تضمینی برای ماندن در استقلال نمی‌دهد و باوجود داشتن قرارداد 2 ساله نسبت به ادامه حضورش در فصل آینده با تردید صحبت می‌کند.

روزنامه گل - شیخ دیاباته برخلاف گذشته هیچ تضمینی برای ماندن در استقلال نمی‌دهد و باوجود داشتن قرارداد 2 ساله نسبت به ادامه حضورش در فصل آینده با تردید صحبت می‌کند. این در شرایطی است که احمد سعادتمند مدیرعامل باشگاه استقلال به هواداران قول داده که هزطور شده این بازیکن را برای فصل آینده حفظ خواهد کرد. طبق قرارداد باشگاه استقلال باید هرماه مطالبات شیخ دیاباته را به او پرداخت کند. آخرین مرتبه‌ای که خبر پرداخت پول به شیخ و تسویه‌حساب باشگاه با این ستاره خارجی اعلام شد به 4 خرداد برمی‌گردد. زمانی که طلب این بازیکن از باشگاه چند ماه جمع شده بود تا مدیر برنامه‌های این بازیکن با ارسال نامه‌ای به باشگاه ضرب العجل تعیین کند و اولتیماتوم بدهد که اگر در زمان تعیین‌شده مطالبت موکلش به‌حساب او واریز نشود طبق قانون فیفا یک‌طرفه فسخ قرارداد خواهند کرد.حالا بیش  از 2 ماه از آخرین خبر پرداخت پول شیخ می‌گذرد. 4 مرداد باید 2 ماه دستمزد دیاباته پرداخت می‌شد که باوجود گذشت 16 روز از آن تاریخ هنوز خبری از پرداخت پول به دیاباته نیست!

اگر در این مدت 2 ماه و 16 روز باشگاه به شیخ پولی پرداخت نکرده باشد اکنون دست این بازیکن و مدیر برنامه‌هایش برای فسخ قرارداد باز است. اگر دیاباته تا امروز تمرین استقلال را ترک نکرده و همچنان در خدمت استقلال است دلیلش احتمالاً همان دین و علاقه‌ای است که نسبت به استقلال و هوادارانش دارد و بارها هم به خودش به آن اشاره‌کرده است. دلیل ناراحتی و نارضایتی که این روزها در چهره و کلام  شیخ دیاباته دیده می‌شود هم احتمالاً باید همین بدقولی‌های ادامه‌دار باشگاه باشد که به دلیل مشکلات مالی باشگاه و نرخ این روزهای دلار آمدن و رفتن مدیران هیچ تأثیری روی منظم شدن پرداختی‌های باشگاه به شیخ ندارد.این در شرایطی است که استقلالی‌ها برای فرار از محرومیت 3 پنجره‌ای نقل و انتقالات هنوز نتوانسته طلب بویان و شفر را پرداخت کند.

طبق شنیده‌ها با توجه به مشکلات مالی استقلال به این زودی‌ها توان پرداخت پول شیخ را ندارد. آن‌ها باید  حدود 700 هزار دلار برای پرداخت به دو طلب کار خارجی پرداخت کنند که در تهیه آن تا به امروز ناکام مانده‌اند. اینکه در چنین شرایطی سعادتمند چطور می‌خواهد طلب شیخ را پرداخت کند و بر چه اساسی قول داده این ستاره را حفظ کند هنوز مشخص نیست؟ اگر پولی برسد باید به شفر و بویان پرداخت شود که برای آن‌ها هم نیست چه برسد برای شیخ!

استقلال قرار است مثل مامه تیام و آیاندا پاتوسی و سرور جباروف بازهم یکی دیگر از ستاره‌هایش خارجی‌اش را از دست بدهد یا این بار هم در دقیقه نود همه‌چیز حل‌وفصل خواهد شد موضوعی است که باید منتظر بود و دید.

     

 


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها