نگاهی به اخبار و شایعات نقل و انتقالاتی پرسپولیس
16537
میری با دو شوت قرمزپوش می‌شود؟
20 مرداد 1399
152
ایرانی
پرسپولیس درگیرودار شادی چهارمین قهرمانی پیاپی از حالا در حال برنامه ریزی برای لیگ بیستم است تا با حفظ انسجام این تیم همچنان بتواند در فصل بعدی هم از مدعیان اصلی قهرمانی باشد.

روزنامه گل - پرسپولیس درگیرودار شادی چهارمین قهرمانی پیاپی از حالا در حال برنامه ریزی برای لیگ بیستم است تا با حفظ انسجام این تیم همچنان بتواند در فصل بعدی هم از مدعیان اصلی قهرمانی باشد. موضوعی که بازیکنان این تیم به کرات به آن اشاره داشتند و هواداران پرسپولیس به شدت خواهان رخ دادن این اتفاق هستند و در خواسته‌های خودشان در فضای مجازی به شدت روی این موضوع تاکید دارند. در همین زمینه پرسپولیس با داغ شدن تدریجی تب نقل و انتقالات تابستانی شنیده می‌شود با چند گزینه مذاکراتی داشته تا بتواند در صورت جدایی احتمالی چند ستاره بازهم تیمی قدرتمند که مدنظر یحیی گل محمدی باشد را آماده رقابت‌های لیگ بیستم کند. با این همه موضوع اصلی و خواسته مهم یحیی که چندین بار هم روی آن تاکید داشته، حفظ شاکله اصلی پرسپولیس و حفظ اکثر بازیکنان است. به هرحال چیزی که مهم است در نقل و انتقالات بازیکنان با کیفیت مدنظر خیلی از باشگاه‌ها قرار می‌گیرند و این موضوع کار کادرفنی و مدیران باشگاه را برای جذب سخت تر می‌کند و باید دید دراین رقابت باشگاه چطور می‌تواند خواسته‌های یحیی را برآورده کند.

 

قرمزپوش شدن لک، مغانلو و اسماعیلی فر جدی است

مدت هاست که چندین اسم حول و حوش باشگاه برای قرمزپوش شدن شنیده می‌شود. به جز حامد لک که با رفتن علیرضا بیرانوند گفته می‌شود گزینه جدی پرسپولیس برای ایستادن درون دروازه سرخ هاست و گفته می‌شود کار حضور او تقریبا نهایی شده است، بحث آمدن مغانلو و اسماعیلی فر از نیم فصل لیگ نوزدهم مطرح بود. اسماعیلی فرد که گفته می‌شود با باشگاه ذوب آهن توافقاتی برای جدایی داشته و به احتمال زیاد مشکلی برای پرسپولیسی شدن نخواهد داشت. هرچند که هنوز هیچ چیز تمام شده نیست اما گفته می‌شود این بازیکن که مدنظر یحیی گل محمدی است و برای جذب او اصرار دارد. در مورد مغانلو هم حرف زیاد است. این بازیکن که گفته می‌شود مدنظر تراکتوری هاست و 7 میلیارد پول خواسته حرف از ترانسفر شدنش هم مطرح است و گفته می‌شود که از لیگ پرتغال پیشنهاد دارد. با این همه این مهاجم، گزینه‌ای است که از نیم فصل پرسپولیس دنبال جذب اوست و چه بسا اگر لژیونر نشود قطعا گزینه نخست او با توجه به حضور گرشاسبی به عنوان مدیرعامل پیکان، پرسپولیس خواهد بود و مشکلی از این بابت قرمزهای پایتخت نخواهند داشت.

 

میری به استقلال و سپاهان گل زد، پرسپولیس خواهانش شد

محمد میری که این روزها حرف در مورد او زیاد است با زدن 2 گل بسیار استثنایی به استقلال و سپاهان از فاصله زیاد و باز کردن دروازه دو گلر مطرح یعنی حسینی و نیازمند این روزها حسابی سرزبان‌ها افتاده است. همین مساله باعث شده که از حالا تیم‌های زیادی را به عنوان مقصد بعدی این بازیکن برای لیگ بیستم متصور باشند که اخیرا شهر خودرو یکی از این تیم هاست. در این بین شنیده می‌شود زننده دو گل استثنایی به سپاهان و استقلال مدنظر پرسپولیس هم قرار گرفته و از حالا قرمزهای پایتخت برای جذب این بازیکن برنامه دارند.

 

سروش را یحیی می‌خواهد؟

بعد از مطرح شدن نام محسن مسلمان که گفته می‌شود برای برگشتن به پرسپولیس به کادرفنی سرخ‌ها پیشنهاد شده است، حالا اسم یک بازیکن دیگر هم که ابتدای فصل به خواست سرخ‌ها از این تیم جدا شد برای بازگشت به جمع این تیم دوباره مطرح شده است. این بازیکن سروش رفیعی است که شنیده شد در لیست یحیی گل محمدی برای لیگ بیستم قرار دارد که این موضوع علامت سوال‌های زیادی را مطرح کرد. اینکه چطور می‌شود بازیکنی که بعد جدایی از پرسپولیس به خواست یحیی گل محمدی به مشهد و شهر خودرو رفت با توجه به عملکرد نه چندان خوبش از این تیم جدا و در نهایت به سپاهان رفت حالا چطور می‌تواند گزینه‌ای برای یحیی برای آمدن به پرسپولیس باشد. به هرحال شاید این موضوع هم یکی از حواشی نقل و انتقالاتی و بازارگرمی هایی باشد که مطرح شدن آن در زمان قبل از شروع رقابت‌های لیگ و در دوره جذب بازیکن تیم‌ها آنچنان که باید و شاید عجیب و غریب نیست.

 

در لیست یحیی برای سه بازیکن جایگزین داده نشده

روز گذشته در خبرها آمد که علی علیپور که چند فصل است حرف از لژیونر شدن او زیاد شنیده می‌شود، با یک باشگاه چینی توافق کرده و از جمع سرخ‌ها جدا خواهد شد. هرچند این خبر تایید یا تکذیب نشد اما به هرحال امر مسلم این است که علیپور به شدت سودای لژیونر شدن را در سر می‌پروراند. با این همه به جز علی علیپور در مورد دو بازیکن دیگر سرخ‌ها یعنی بشار و ترابی هم حرف از جدایی زیاد است و گفته می‌شود آن‌ها هم پیشنهادهایی برای فصل بعد دارند. در این زمینه اما گفته می‌شود در لیستی که یحیی به باشگاه داده برای این سه بازیکن هیچ جایگزینی را انتخاب نکرده و روی حفظ و نگه داشتن آن‌ها اصرار فراوان دارد. در لیست یحیی گفته می‌شود در کنار اسم بازیکنان مدنظر فعلی که در تیم حضور دارند یک گزینه دیگر هم وجود دارد که در صورت عدم توافق نفر بعدی جایگزین شود اما برای این بازیکنان گفته شده گل محمدی بازیکنی را به عنوان جانشین در نظر نگرفته است. باید دید با این شرایط باشگاه چقدر می‌تواند این بازیکنان را که مدت هاست برای حفظ آن‌ها برنامه دارد، حفظ کند یا اینکه با جدایی آن‌ها یحیی و باشگاه باید به دنبال گزینه‌های دیگری باشند.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها