پرسپولیسی شدن دوباره زاهدی 500 هزار دلار آب می‌خورد
16536
شهاب در لیست یحیی
20 مرداد 1399
181
ایرانی خارجی
باتوجه به انتشار خبری مبنی بر اینکه علی علیپور با یک باشگاه چینی به توافق رسیده بدون شک یحیی گل محمدی از حالا باید به دنبال گزینه‌ای مناسب برای جانشینی این بازیکن باشد.

باتوجه به انتشار خبری مبنی بر اینکه علی علیپور با یک باشگاه چینی به توافق رسیده بدون شک یحیی گل محمدی از حالا باید به دنبال گزینه‌ای مناسب برای جانشینی این بازیکن باشد. در این مدت از گزینه‌های مختلفی از جمله شهریار مغانلو حرف به میان آمده که یکی از بهترین گلزنان لیگ به حساب می‌آید. این رویکرد به گزینه‌های داخلی در جایی است که وزارت ورزش استقلال و پرسپولیس را از خرید مربی و بازیکن خارجی منع کرده است. با این حال رویکرد پرسپولیس و شخص یحیی گل محمدی گویا به گزینه‌های ایرانی است که در خارج از فوتبال ایران مشغول به کار هستند که یکی از این نفرات، شهاب زاهدی است. مهاجم سابق پرسپولیس که بعد از جدایی از این تیم به ماشین سازی رفت و از آنجا به فوتبال ایسلند رفت و بعد از یک انتقال ناکام به فوتبال کره جنوبی به اوکراین رفت و لباس المپیک دونتسک را پوشید. شهاب یک فصل خوب را در این تیم گذراند و حالا این مهاجم ایرانی فوتبال کشورمان که در فوتبال اروپا و در لیگ برتر اوکراین حضور دارد گویا در لیست یحیی برای پوشیدن دوباره لباس پرسپولیس قرار دارد.

شهاب یک سال دیگر قرارداد دارد

پرسپولیس برای جذب شهاب زاهدی باید با باشگاه المپیک پای میز مذاکره بنشیند چرا که این بازیکن یک فصل دیگر با این تیم قرارداد دارد. شهاب و عملکرد خوب او باعث شده که سرمربی المپیک این فصل روی این بازیکن حساب ویژه‌ای باز کند و خیلی زود با تشکیل اردوی تدارکاتی تیمش این بازیکن را به اردوی آماده سازی این تیم فراخواند. به هرحال با این شرایط پرسپولیس به نظر می‌رسد کار سختی برای جذب شهاب دارد چرا که این بازیکن با توجه به قرارداد یکساله‌ای که با این تیم اوکراینی دارد، به راحتی نمی‌تواند به پرسپولیسی بپیوندد که همیشه در مصاحبه هایش حرف از علاقه و عشق به این تیم حرف به میان آورده است.

500 هزار دلار پول رضایتنامه

جدا از بحث قرارداد شهاب زاهدی که یک فصل دیگر با المپیک دونتسک قرارداد دارد، گویا سرخ‌های پایتخت نشین برای جذب این بازیکن حسابی باید دست به جیب شوند. طبق اخبار رسیده مبلغ رضایتنامه شهاب زاهدی 500 هزار دلار است و پرسپولیس باید جدا از توافق با المپیک برای جذی این بازیکن (اگر قصد فروش او را داشته باشند) باید این مبلغ سنگین را هم برای گرفتن رضایت او پرداخت کند. عدد سنگینی که شاید با برخی مذاکرات بالا و پائین شود اما قطعا این عدد برای تیمی که با کوهی از بدهی‌ها مواجه است، نمی‌تواند عدد کمی باشد. باید دید با توجه به علاقه یحیی به شهاب زاهدی و تمایل به جذب این بازیکن در نهایت پرسپولیس چه میزان می‌تواند در نهایت از المپیک تخفیف بگیرد و در این شرایط سخت اقتصادی چطور می‌تواند این میزان ارز را از کشور خارج و به باشگاه اوکراینی در صورت توافق پرداخت کند.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها