با پیشنهاد 7 میلیاردی بهترین گلزن پیکان و اعلام اولویت پرسپولیس
16494
تراکتور قید مغانلو را زد؟!
19 مرداد 1399
156
ایرانی
چندی پیش بود که خبر دادیم تراکتور کارش را در فصل نقل و انتقالات شروع کرده و در یکی از اقدامات خود دست روی یکی از بازیکنانی گذاشت که گفته می‌شد مدنظر پرسپولیس بوده و حتی قرار بود نیم فصل به این تیم برود

چندی پیش بود که خبر دادیم تراکتور کارش را در فصل نقل و انتقالات شروع کرده و در یکی از اقدامات خود دست روی یکی از بازیکنانی گذاشت که گفته می‌شد مدنظر پرسپولیس بوده و حتی قرار بود نیم فصل به این تیم برود . این بازیکن که شهریار مغانلو بهترین گلزن تیم خودروساز پیکان است این روزها حتی حرف از لژیونر شدن او و رفتنش به لیگ پرتغال هم در میان بوده و خبرهای زیادی در این خصوص منتشر می‌شود. مذاکرات تراکتوری‌ها همان طور که قبلا هم گفتیم با این بازیکن جدی بوده و حتی خود مغانلو هم نسبت به این واکنش نشان داده و نسبت به این انتقال احتمالی ابراز علاقه کرده است اما این ابراز تمایل یک نکته دارد که گویا زیاد به مذاق تراکتوری‌ها خوش نیامده است.

پیشنهاد سنگین به قرمزهای تبریز

تراکتور در حالی روی جذب شهریار مغانلو برای لیگ بیستم دست گذاشته است که براساس شنیده‌های ما گویا به تبریز آوردن این بازیکن برای سرخ‌های این شهر حسابی هزینه در پی خواهد داشت. گویا این بازیکن عددی خواسته که با آنچه که تراکتوری‌ها انتظار داشتند فاصله زیادی داشته و به نظر نمی‌رسد آنها تمایلی به پرداخت چنین عددی برای یکی از بهترین گلزنان لیگ نوزدهم داشته باشند که شانس رسیدن به عنوان آقای گلی را هم دارد. براساس شنیده‌های مغانلو برای این انتقال 7 میلیارد خواسته که این عدد شامل 3 میلیارد برای رضایتنامه و 4 میلیارد برای خودش است. این عدد بالا قطعا نگاه تراکتور را به این بازیکن عوض خواهد کرد و شاید از حالا در صورت پافشاری بر روی این عدد و عدم تخفیف این انتقال را از هم اکنون باید منتفی بدانیم.

مغانلو یک شرط دیگر هم داشت

داستان پیشنهاد تراکتور به مغانلو و خواسته 7 میلیاردی این بازیکن برای حضور در جمع سرخ‌های تبریز گویا در اولویت دوم این بازیکن برای پوشیدن پیراهن این تیم است. گویا مغانلو در مذاکراتی که با تراکتوری‌ها داشته جدا از خواسته مالی خودش یک شرط دیگر هم برای رفتن به تبریز داشته که این انتقال را در اولویت بعدی قرار می‌دهد. مغانلو به تراکتوری‌ها اعلام کرده که اولویت نخستش برای لیگ بیستم پرسپولیس است و اگر با این تیم به نتیجه نرسید آن وقت برای رفتن به تبریز و پوشیدن پیراهن تراکتور به صورت جدی پای میز مذاکره خواهند نشست. چه بسا اگر خواسته مغانلو و مبلغ رضایتنامه اش این قدر بالا باشد، آن وقت شاید قرمزها هم قید این مهاجم را بزنند هرچند که خیلی‌ها معتقدند حضور گرشاسبی به عنوان مدیرعامل سابق سرخ‌ها به عنوان مدیرعامل فعلی پیکان می‌تواند این انتقال را تا حدودی زیادی نسبت به تراکتوری‌ها تسهیل کند.

زنوزی بی خیال مغانلو شد؟

بعد از این اعلام مغانلو و شرط و شروطی که او برای پوشیدن تراکتور داشته گویا گزارش آن به زنوزی می‌رسد و او با توجه به شرط و شروط این بازیکن با صراحت اعلام می‌کند که این باشگاه چنین هزینه‌ای را نمی‌تواند برای این بازیکن بدهد و با توجه به اینکه اولویت او تراکتور است، دیگر بحث انتقال او به تبریز را دنبال نکنند. به هرحال این‌ها شنیده هایی است که گفته می‌شود زنوزی و باشگاه تراکتور دیگر برنامه‌ای برای جذب مغانلو ندارد و این بازیکن به این شکل از پروسه نقل و انتقالاتی قرمزهای تبریزی برای لیگ بستم به نظر می‌رسد خارج شده باشد. باید دید در پایان لیگ و با گرم شدن تنور بازار نقل و انتقالات چقدر این صحبت‌ها درست بوده و در نهایت چه اتفاقاتی در لیگ به خصوص در تیم‌های پرطرفدار خواهد افتاد.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها