همه می‌دانند که عده‌ای می‌خواهند تیمی قهرمان بشود یا نشود
16492
عباسیان: پرسپولیس 4 سال است تیمش را حفظ کرده و قهرمانی مبارک شان باشد
19 مرداد 1399
54
ایرانی
بازیکن تیم سایپا موقعیت خطرناک تیمش در جدول را به خوبی درک می‌کند و می‌داند که شرایط سختی در جدول دارند اما آنها هرگز به سقوط فکر نمی‌کنند.

مهدی نوری

معین عباسیان بازیکن تیم سایپا موقعیت خطرناک تیمش در جدول را به خوبی درک می‌کند و می‌داند که شرایط سختی در جدول دارند اما آنها هرگز به سقوط فکر نمی‌کنند بلکه تمام تمرکزشان را روی 3 بازی آینده شان گذاشته‌اند تا با تلاش بیشتر نتایج مطلوبی کسب کنند و در لیگ برتر بمانند.

ماشین سازی را هفته گذشته شکست دادید. در مورد این بازی صحبت می‌کنید؟

بازی سختی بود. شرایط ما در جدول خوب نبود اما این 3 امتیاز برای ما خیلی خوب بود تا یک مقدار راحت تر بتوانیم بازی کنیم. ما به این 3 امتیاز نیاز داشتیم و با تلاش بچه‌ها و کادر فنی در این بازی سخت نتیجه خوبی گرفتیم.

الان و با این 3 امتیاز استرس از تیم تان دور شد؟

این که بگوییم استرس از تیم ما دور شده است درست نیست چون امتیازات در پایین جدول خیلی نزدیک است و تیم‌ها کاملا به هم چسبیده‌اند و همه منتظر لغزش تیم‌های دیگر هستند. با این 3 امتیاز شرایط مان خیلی بهتر شد و به این برد خیلی نیاز داشتیم تا با شرایط بهتری در 3 بازی بعدی شرکت کنیم. ما 3 تا بازی سخت داریم و اولین بازی ما با فولاد است و امیدوارم با تلاش بچه‌ها و کادر فنی در این بازی خارج از خانه نتیجه خوبی بگیریم.

فولاد را چطور تیمی می‌بینی؟

فولاد نشان داده که تیم خیلی خوبی است و در بازیهای اخیر روند خوبش را حفظ کرده است. آنها برای سهمیه آسیا می‌جنگند و در این بازی برای 3 امتیاز به زمین می‌آیند و بازی سختی داریم و امیدوارم نتیجه خوبی بگیریم.

گرمای اهواز برای شما مشکل ساز نخواهد شد؟

صد در صد مشکل ساز می‌شود چون بازی کردن در چنین گرمایی خیلی سخت است. فولادی‌ها به این گرما عادت دارند چون آنجا تمرین می‌کنند و بازی کرده‌اند اما برای ما خیلی سخت است. البته این هفته خوب تمرین و ریکاوری کردیم و امیدوارم از نظر بدنی در گرمای اهواز کم نیاوریم.

سایپا در لیگ برتر می‌ماند؟

صد در صد می‌مانیم. ما اصلا به سقوط فکر نمی‌کنیم و مطمئن باشید در لیگ برتر می‌مانیم.

اینکه مدام از شما می‌پرسند در لیگ برتر می‌مانید به تیم شما فشار وارد نمی‌کند؟

صد در صد فشار می‌آورد اما همانطور که آقا ابی با بچه‌ها صحبت کردند ما اصلا به سقوط فکر نمی‌کنیم. می‌دانیم که جایگاه مان در جدول خوب نیست و در خطر هستیم اما تمام تمرکزمان روی 3 بازی آینده است و تلاش می‌کنیم تا نتیجه خوبی در این بازیها بگیریم. مطمئن باشید سایپا در لیگ برتر ماندنی است و اصلا به سقوط فکر نمی‌کنیم. تمام تمرکزمان روی این 3 بازی است و با تمام قوا در این بازیها شرکت می‌کنیم تا نتایج خوبی بگیریم.

پرسپولیس برای چهارمین سال متوالی قهرمان شد. در مورد پوکر قهرمانی پرسپولیس چه صحبتی دارید؟

بالاخره پرسپولیس تیم قابل احترامی است و قهرمان شد و مبارک شان باشد. تیمی که در 4 سال اخیر بازیکنانش را حفظ کرده و توانسته بهتر از بقیه نتیجه بگیرد و قهرمان شود. پرسپولیس تیم خیلی خوبی است و این قهرمانی هم مبارک شان باشد.

شما هم فکر می‌کنید این قهرمانی‌ها کار وزیر است؟

(خنده طولانی) من دراین رابطه صحبت نکنم بهتر است.

فکر می‌کنی در فوتبال ایران عده‌ای می‌خواهند تیمی قهرمان بشود یا تیمی قهرمان نشود؟

فکر می‌کنم چنین چیزی هست و همه هم می‌دانند که چنین چیزی هست اما امیدوارم من اشتباه کنم. خیلی‌ها نمی‌خواهند این چیزها را قبول کنند اما اگر منطقی فکر کنیم چنین چیزی هست.

به نظر شما کرونا و تعطیلی لیگ چه تاثیری روی کیفیت بازیها داشته؟

خیلی تاثیر گذاشته است. وقتی مدام لیگ را تعطیل می‌کنند مربی برنامه مشخصی ندارد. یک تیم چند بار باید بدنسازی کند؟ ما امسال چند بار بدنسازی کردیم و بدن مان دیگر نمی‌کشد و همه چیز به هم ریخت و کرونا همه چیز را خراب کرد. امیدوارم این 3 هفته به خوبی تمام شود و فصل بعد برنامه ریزی خوبی داشته باشند و بازیها به خوبی تمام شود.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها