در فوتبال راه میانبر وجود ندارد
16472
افاضلی: بازی 6 امتیازی با پارس جنوبی داریم
19 مرداد 1399
42
ایرانی
سرمربی تیم ماشین سازی گفت: تیم پارس جنوبی مانند خانواده‌ام است و تقابل من با این تیم برایم بسیار سخت است.

روزنامه گل - هومن افاضلی در کنفرانس خبری پیش از بازی تیم برابر پارس جنوبی گفت: ابتدا عید غدیر خم را به مردم ایران تبریک گفته و همچنین روز خبرنگاران را به اصحاب رسانه تبریک می‌گویم و روز خبرنگار روز مبارکی است و اگر آنها نبودند فوتبال به شکل دیگر بود و از زحمات شبانه این عزیزان تشکر می‌کنم.

وی گفت: بازی با پارس جنوبی جم برایم سخت است، من تعلق احساسی زیادی به این تیم داشته و این تیم مانند خانواده‌ام است و بازیکنان خوب و ارزشمندی در این تیم هستند که بسیار باشرف بوده و با غیرت بازی کردند مانند کاپیتان نوری، خالقی‌فر، گودرزی، ابراهیمی، فروزان و گرامی که بزرگان تیم هستند و بقیه جوانان این تیم. من شناخت خوبی از این تیم پارس جنوبی دارم و آنها نیز من را به خوبی می‌شناسند، روزهای خوب و سخت زیادی با هم داشتیم، اما شرایط طوری است که امروز برابر هم قرار می‌گیریم.

سرمربی تیم ماشین‌سازی گفت: کادر فنی تیم حریف جدید است که از تیم ملی جوانان آمده و کادر مجربی بوده که کار ما را سخت می‌کند. این بازی برای ما مهم است و جایگاه 2 تیم در جدول نزدیک به هم بوده و بنابراین بازی 6 امتیاز است و تلاش ما هم همین است که با توجه به اینکه میزبان بازی هستیم، این دیدار را به سود خود به پایان برسانیم و برای برد وارد میدان می‌شویم و امیدوارم هر 2 تیم بتوانند خود را در لیگ حفظ نمایند، زیرا تیم پارس‌جنوبی هم برای من مهم است.

افاضلی گفت: مشکل گلزنی در همه تیم‌های لیگ است و بخشی به نفرات تیم و بخشی به سازماندهی تیم برمی‌گردد. من زمان زیادی در تیم نبودم و 2 هفته هم به خاطر بیماری هم در کنار تیم ماشین‌سازی نبودم. این هفته تنها هفته‌ای بود که کاملا‌ با تیم بوده و تلاش کردم که روی نقاط ضعف تیم کار کنم تا شرایط تیم را تغییر دهم و یک مقدار هم از لحاظ روحی روانی با بچه ها صحبت کردم و امروز و فردا هم وقت است تا روی این موضوع صحبت شود.

وی افزود: در فوتبال راه میانبری وجود ندارد و فوتبال یک پدیده‌ای است که اگر خواهان تغییر هستید به زمان نیاز است و متاسفانه در تیم ماشین‌سازی این زمان وجود ندارد، اما با توجه به اینکه 14 سال در تیم‌های ملی بودم و سیاست تیم ملی در زمان کوتاه است، تلاش کردم که از تجربیات خودم در تیم ماشین‌سازی استفاده کنم و جدا دارد از مربیان قبلی ماشین‌سازی آقایان شیخ لازی، خطیبی، مهاجری تشکر‌ کنم که برای تیم زحمت کشیدند و امیدوارم من هم امانتداری کرده و نتایج خوبی در تیم کسب نماییم.

سرمربی تیم ماشین‌سازی گفت: خرم‌الحسینی را به دلیل محرومیت به همراه نداریم و 2 بازیکن مصدوم هم داریم که تلاش می‌کنیم به بازی فردا برسند.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها