حق پخش نمی‌دهند، بد و بیراه هم می‌گویند
16308
خیابان یکطرفه جام‌‍جم
06 مرداد 1399
147
ایرانی
مورد داشتیم که در یک شبکه استانی مجری و کارشناس مثل بنز قهرمانی لیگ شانزدهم پرسپولیس را حاصل تبانی با شجاع خلیل‌زاده و محسن بنگر دانسته‌اند، اما خیلی راحت سر جای‌شان باقی مانده‌اند و هنوز هم دارند برنامه اجرا می‌کنند

روزنامه گل- این دیگر اسمش توهین نیست؛ رسما تهمت است، بهتان و اتهام زدن است. مجری تلویزیونی که بدبختانه آدم کم‌تجربه‌ای هم نیست، سخیف‌ترین کری‌های اینستاگرامی را روی آنتن زنده بازخوانی کرده و قهرمانی‌های پیاپی پرسپولیس را اهدایی وزارت ورزش دانسته است. این حرف‌ها را اگر چهار تا هوادار ساده بزنند، آدم پای کل‌کل‌های هیجانی می‌گذارد، اما تلویزیون که قرار بود تریبون نخبگان باشد کجای این داستان است؟ خودتان را بگذارید جای بازیکنان تیمی که یک سال جنگیده‌اند، زحمت کشیده‌اند، در همین کرونا بازار با جان‌شان بازی کرده‌اند و قهرمان شده‌اند، بعد شنیدن این حرف‌های سطحی و بی‌مایه با روح و روان آنها چه می‌کند؟

این اولین بار نیست که مجری تلویزیونی علایق فوتبالی‌اش را با چاشنی توهین به تیم حریف روی آنتن تلویزیون جار می‌زند. دفعه‌های قبلی که این اتفاق رخ داده، هرگز با واکنش متناسب روبرو نشده است. مورد داشتیم که در یک شبکه استانی مجری و کارشناس مثل بنز قهرمانی لیگ شانزدهم پرسپولیس را حاصل تبانی با شجاع خلیل‌زاده و محسن بنگر دانسته‌اند، اما خیلی راحت سر جای‌شان باقی مانده‌اند و هنوز هم دارند برنامه اجرا می‌کنند. هر کجای دنیا بود، چه برخوردی با این موضوع می‌کردند؟ ما را باش؛ وقتی شبکه‌های سراسری اینقدر «ول» هستند، معلوم است که شبکه‌های استانی در چه سطحی از نظارت قرار دارند.

رابطه فوتبال و تلویزیون در ایران، قشنگ عین خیابان یکطرفه است. آقایان در جام‌جم شیره جان فوتبال را می‌مکند و ضمن جذب مخاطب کلی درآمد جانبی از کنارش در می‌آورند، اما یک پاپاسی حق پخش نمی‌دهند. نه‌تنها حق قانونی و مشروع فوتبال را نمی‌پردازند، بلکه با این قبیل کارهای عجیب و غریب، تولید جنجال و حاشیه هم می‌کنند. واقعا که دست مریزاد.دیدگاه های کاربران (2 دیدگاه)
تاج 07 / 05 / 1399 46 : 01 : 15

چه سوزش عمیقی گرفته روزنامه لنگ


بهار 07 / 05 / 1399 24 : 55 : 03

شما که تو روزنامت دائم داری برعلیه استقلال تیتر میزنی حرف از شرافت و رسالت خبر نذار لطفا همین تیتر امروزت تهمت نیست ؟ استقلال فروزان شد!!!!


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها