کالدرون و واقعیتی که اثبات شد
16168
خودش پولدار بود، فقط احترام می‌خواست
24 تير 1399
270
ایرانی
شگفت‌انگیز است که احترام هم ندید، اما حالا به جامعه و باشگاه میزباش حرمت می‌گذارد...

روزنامه گل- بی‌گمان یکی از شگفتی‌های تاریخ معاصر فوتبال ایران، سلسلسه اتفاقات حیرت‌انگیزی بود که برای گابریل کالدرون رخ داد. هیچکس هرگز نفهمید به کدامین گناه او را آنطور بی‌رحمانه زدند و راندند، چرا با بیش از 50 هزار فحش اینستاگرامی سازمان‌دهی‌شده بدرقه‌ای کردند و چرا حتی بعد از جدایی‌اش، با عجیب‌ترین اتهامات ممکن در مسیر «بدنام» کردنش گام برداشتند. در مجموع آنچه دشمن در حق دشمن نمی‌کند، مدیران پیشین و برخی نزدیکان و منسوبان باشگاه پرسپولیس در حق کالدرون انجام دادند. در عین حال اما شگفت‌انگیز است که مرد آرژانتینی کماکان از مذاکره، تفاهم و آشتی حرف می‌زند.

گابریل کالدرون طی چند ماهی که از ایران رفته، عملکرد تیم سابقش را رصد کرده و موفقیت‌های پرسپولیس را به هواداران تبریک گفته است. او در تازه‌ترین مصاحبه‌اش هم از نزدیکی پرسپولیس به کسب عنوان قهرمانی ابراز شادمانی کرده و با شیک‌ترین واژه‌ها به ستایش از بازیکنان این تیم پرداخته است. مهم‌ترین بخش از مصاحبه کالدرون اما جایی است که او برای مذاکره و توافق با پرسپولیس اعلام آمادگی می‌کند. کالدرون علیه سرخپوشان حکم گرفته و هیچ کار سختی نیست که مثل برانکو منتظر سپری شدن روال عادی کار باقی بماند، اما مربی آرژانتینی راه دیگری را انتخاب کرده است. شاید حالا بهتر بشود فریادهای او را در نشست‌های خبری غیرمنصفانه درک کرد؛ جایی که می‌گفت: «من خودم به اندازه کافی ثروتمند هستم و نیازی به پول ندارم. من فقط احترام می‌خواهم.» شگفت‌انگیز است که احترام هم ندید، اما حالا به جامعه و باشگاه میزباش حرمت می‌گذارد.

می‌دانیم که آرزوی محال است، اما کاش رقم‌زنندگان این سناریو، اندکی در واکنش کالدرون تامل کنند و به خود بیایند. آنهایی که همه چیز را فقط برای خودشان می‌خواستند و برای نیل به این مقصود همه قواعد اخلاقی را زیر پا گذاشتند. جالب اینکه چرخ گردون به خودشان هم وفا نکرد و دوران ترکتازی‌شان چندان به درازا نکشید. ببینید و کمی به فکر فرو بروید.دیدگاه های کاربران (1 دیدگاه)
هر چی چونی بگه 28 / 04 / 1399 49 : 37 : 21

خودش خوب بود ولی دلالی که باهاش کار میکرد خرابش کرد.همون دلالی که جونیورو قالب کرد و میخواست 2 تا بازیکن دیگه قالب کنه که انصاری فرد موافقت نمیکرد.کل دعوا همین بود


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها