شرط جالب تراکتور برای بازی با استقلال
16075
امر دیگری ندارید؟
18 تير 1399
307
ایرانی
این همه ناز و ادا، این همه جرزنی به خاطر چیست؟ به خاطر همان یک جام فلزی که همه‌تان می‌گویید ارزشی ندارد؟

روزنامه گل- وضعیت برگزاری مسابقات لیگ نوزدهم در ایران طوری شده که چاره‌ای جز استفاده از کلمه «مسخره» پیش روی‌مان باقی نمی‌گذارد. اگر می‌خواهید شدت ابتذال در این زمینه را بهتر درک کنید، کافی است نیم‌نگاهی به مصاحبه روز گذشته سرمربی تراکتور بیندازید. ساکت الهامی پس از اینکه در ابتلای بازیکنان برخی تیم‌ها به کرونا تشکیک کرده، یک شرط بامزه برای حاضر شدن مقابل استقلال گذاشته است: «تا وقتی تعداد بازی‌های‌مان با استقلال برابر نشود، مقابل این تیم به میدان نخواهیم رفت!» یعنی انگار نه انگار اینجا بالاترین سطح فوتبال حرفه‌ای کشور است، برای خودش سازمان و ساختار دارد و هر فصل بیش از هزار میلیارد تومان پول در آن می‌چرخد.

متاسفانه اظهارنظرها حتی در سطح آماتور و زمین خاکی هم نیست. تیترها را که بخوانید متوجه می‌شوید؛ در فلان شهر بازی نمی‌کنیم، فلان روز بازی نمی‌کنیم، فلان بازیکن‌مان به ایران نیاید بازی نمی‌کنیم، تا تعداد مسابقات برابر نشود بازی نمی‌کنیم، بچه‌های‌مان مشکوک به بیماری باشند بازی نمی‌کنیم، پروتکل‌ها شوی تبلیغاتی است و آنها را رعایت نمی‌کنیم، یا همه با هم تست می‌دهیم یا اصلا تست نمی‌دهیم، فلان جا نمی‌رویم، فلان جا نمی‎‌آییم... این چه بساطی است درست کرده‌اید؟ این همه ناز و ادا، این همه جرزنی به خاطر چیست؟ به خاطر همان یک جام فلزی که همه‌تان می‌گویید ارزشی ندارد؟ همان جامی که عضو هیات‌مدیره استقلال می‌گوید با اسنپ باید برای تیم رقیب فرستاده شود؟ اینجا واقعا «لیگ برتر» ایران است؟

متاسفانه مسوولان بسیاری از تیم‌های ایران شأن و شئون استاندارد شایسته برای حضور در یک تورنمنت معتبر را رعایت نمی‌کنند. ما به بلوغ حرفه‌ای لازم برای حضور در چنین عرصه‌ای نرسیدیم؛ بنابراین به جای پیشرفت، مدام در جا می‌زنیم و بلکه پسرفت می‌کنیم. انصافا بعضی از جملات حیرت‌انگیزی که این روزها می‌شنویم، حتی 10 سال پیش هم مایه خجالت بود و کسی به زبان نمی‌آورد. چه بر سر ما آمده که چنین تنزل کرده‌ایم؟ این سقوط تا کی، تا کجا ادامه خواهد داشت؟دیدگاه های کاربران (2 دیدگاه)
گاوآهن FC 21 / 04 / 1399 58 : 56 : 03

از ادمی که بگه لیگ با بازی کامپیوتری ادامه پیدا کنه چی انتظار دارید؟؟ !!! بله بازی کامپیوتری!!! عه عه چرا میخند؟؟!!


هر چی چونی بگه 21 / 04 / 1399 24 : 55 : 03

پوکر بد میسوزونه


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها