پتانسیل کسب سهمیه آسیا را داریم و با تمام وجود برای آن تلاش می‌کنیم
16016
خلعتبری: پرسپولیس کار را برای مدعیان خیلی سخت کرده
14 تير 1399
139
ایرانی
محمد رضا خلعتبری بازیکن تیم شهر خودرو با حرارت خاصی نسبت به کسب سهمیه آسیا صحبت می‌کند.

روزنامه گل -


مهدی نوری

 

هر چند که می‌داند کار بسیار سختی دارند چون رقیبان آنها هم قدرتمند هستند و با تمام توان برای حضور در آسیا می‌جنگند اما این باعث نمی‌شود که سرآسیابی و شاگردانش ناامید شوند و تمام تلاش خودشان را برای رسیدن به مسابقات لیگ قهرمانان آسیا خواهند کرد تا فصل آینده در این تورنمنت مهم و بزرگ حضور داشته باشند.


ذوب آهن را در مشهد شکست دادید. در مورد این بازی صحبت می‌کنید؟


بازی خیلی خوبی بود. ما قبل از این دیدار می‌دانستیم که بازی خیلی سختی داریم چون ذوب آهن مهره‌های خیلی خوبی دارد و این تیم را آنالیز کرده بودیم. جایگاهی که ذوب آهن در جدول دارد واقعی نیست و خدا را شکر در یک بازی خیلی سخت ذوب آهن را بردیم. می‌دانیم در ادامه کار خیلی سختی داریم چون تیم‌های بالاتر از ما در جدول هم بازیهای خودشان را بردند و کار ما با این شرایط سخت تر می‌شود.

 

ذوب آهن در این دیدار چطور کار کرد؟


خوب کار کردند. ذوب آهن مقابل ما موقعیت‌های خوبی داشت و پنالتی هم از دست دادند و بازی راحتی نبود. ما هم موقعیت داشتیم و از فرصت هایی که به دست آوردیم استفاده کردیم و خدا را شکر برنده این بازی خانگی شدیم و 3 امتیاز را گرفتیم که برای ما در جدول خیلی مهم و باارزش بود.


بازی بدون تماشاگر لذت خاصی هم داشت؟


کلا لذت فوتبال به حضور هواداران در استادیوم است و وقتی آنها در ورزشگاه نیستند لذت فوتبال از بین می‌رود. هر چند هواداران گاهی اوقات در استادیوم علیه من شعار هم داده‌اند اما وقتی مردم در استادیوم نباشند از بازی کردن لذت نمی‌برم. البته در این شرایط کرونا هم نمی‌شود هواداران به استادیوم بیایند و انشالله با رفع این مشکل و تمام شدن مریضی هواداران به استادیم‌ها برمی گردند.


عدم حضور تماشاگران در استادیوم چقدر روی کیفیت بازی تاثیر گذاشته بود؟


صد در صد نبودن هواداران روی کیفیت بازی تاثیر می‌گذارد چون طرفداران با تشویق‌های خود به بازیکنان انرژی می‌دهند و می‌توانی با حمایت آنها نتیجه بگیری. نبودن هواداران در استادیوم برای خود من تاثیرگذار است و امیدوارم هر چه زودتر این مریضی تمام شود و مردم در ورزشگاهها حاضر شده و دوباره شور و نشاط و هیجان به استادیوم‌ها برگردد.


چه تصوری از بازی با گل گهر سیرجان در خانه حریف داری؟


بازی خیلی سختی است. ما 4 تا بازی پشت سر هم با تیم‌های پایین جدولی داریم که خیلی سخت است. گل گهر بازی قبلی اش را به سپاهان باخته و الان در خانه خودش دنبال است اما ما هم برای 3 امتیاز به زمین می‌رویم. هفته بعد هم با سایپا بازی داریم که انتهای جدول است و کار ما سخت تر از بقیه تیم‌ها است اما با تمام وجود تلاش می‌کنیم تا بالای جدول باشیم و بتوانیم سهمیه آسیا را بگیریم هر چند که خیلی سخت است اما ناامید نیستیم.


از نظر فنی چه شناختی از گل گهر دارید؟


گل گهر آنطور که ما می‌دانیم از نیم فصل دوم متحول شده است و چند بازیکن به خدمت گرفته‌اند و بازیکنان خیلی خوبی به آنها اضافه شده است. آقای سرآسیابی نکات لازم را می‌گوید اما مهم این است که حرفهایش را به نحو احسن در زمین انجام بدهیم هر چند چیزی که می‌خواست را مقابل ذوب آهن نتوانستیم به نحو احسن انجام دهیم اما خدا را شکر ذوب آهن را بردیم. امیدوارم برای بازیهای بعد نقاط ضعف را بر طرف کنیم و نقاط قوت مان را تقویت کنیم تا نتیجه بگیریم.


هدف شما در این فصل فقط کسب سهمیه آسیا است؟


فاصله پرسپولیس با بقیه تیم‌ها زیاد است و مدعیان دیگر کارشان سخت است ضمن اینکه پرسپولیس نسبت به بقیه مدعیان بازیهای راحت تری دارد. فاصله 10 امتیازی پرسپولیس هم اختلاف خوبی است اما هیچی معلوم نیست چون اگر تیم‌های دیگر ببرند و پرسپولیس نتیجه نگیرد خیلی اتفاقات ممکن است رخ بدهد اما در زمین باید ببینیم چه اتفاقی می‌افتد. پرسپولیس تیم بزرگ و گردن کلفتی است و کار را برای بقیه تیم‌ها سخت کرده است. ما برای کسب سهمیه ناامید نیستیم و تیم دوم تا ششم جدول شانس قهرمانی دارند و باید ببینیم در زمین چه اتفاقی می‌افتد.


شهر خودرو پتانسیل کسب سهمیه آسیا را دارد؟


صد در صد پتانسیل کسب سهمیه آسا را داریم اما کار خیلی سختی داریم. همه تیم‌ها با انگیزه کار می‌کنند چون هدف دارند و بعضی‌ها دنبال سهمیه و برخی دنبال بقا در لیگ برتر هستند. ما پتانسیل گرفتن سهمیه آسیا را داریم اما با حرف نمی‌شود و باید در زمین نشان دهیم که چنین توانی را داریم. ما با تمام وجود کار می‌کنیم تا انشالله این اتفاق بیفتد و سهمیه بگیریم.


در این راه باشگاه حمایت لازم را از شما می‌کند؟


بله، آقای حمیداوی به تعهدات عمل کرده و ممنون ایشان هستیم و تلاش می‌کنیم تا زحماتش را با کسب نتایج خوب جبران کنیم و این نتایج خوب باعث دلگرمی برای آقای حمیداوی شود. باشگاه ما خصوصی است و کار حمیداوی خیلی سخت است اما ایشان به تعهداتش عمل کرده و حدود 80 درصد پرداختی داشته‌اند و کاملا از ایشان راضی هستیم.

 

 


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها