با دو کارت قرمز معلوم است که تیم ضربه می‌خورد
16014
محمدی: استقلال باید کاری کند که حداقل دوم یا سوم شود
14 تير 1399
112
ایرانی
محمد محمدی، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال می‌گوید بعضی از بازیکنان این تیم در داخل زمین زیاد حرف می‌زنند و به داور اعتراض می‌کنند.

روزنامه گل -


 

او اعتقاد دارد این کار آن‌ها باعث از بین رفتن تمرکز بقیه بازیکنان می‌شود. مشروح گفتگوی محمدی را در ادامه می‌خوانید:

 

وضعیت استقلال را چطور بررسی می‌کنید؟


کرونا باعث شد تمرینات تیم‌ها تعطیل شود و هماهنگی بازیکنان کاهش پیدا کند. البته بعضی از تیم‌ها توانسته‌اند خودشان را حفظ کنند. تیم‌های بزرگ باید همیشه آماده باشند.

 

بازیکنان استقلال اعتراض زیادی به داوران دارند.


به نظر من بعضی از بازیکنان زیاد حرف می‌زنند. مگر داور می‌تواند بعد از سوت زدن تصمیمش را برگرداند؟ بازیکنان باید این را بدانند. چرا باید خودشان را با داور درگیر کنند. زمانی که بازی می‌کردم داور هر تصمیمی که می‌گرفت هیچ حرفی نمی‌زدم چون صحیح نیست. این در ذهن تماشاگر هم باقی می‌ماند که فلان بازیکن از نظر اخلاقی چطور بوده است. با دو کارت قرمز معلوم است که تیم ضربه می‌خورد.

 

مشکل استقلال را در کجا می‌بینید؟


از نظر من ضعف بزرگ استقلال در خط دفاعی است و صلابت لازم را ندارد. روی گل سایپا هم خطر دفاعی تقصیر داشت. باید فکری به حال خط دفاعی بکنند. نمی‌شود کادر فنی فعلی را با زمان استراماچونی مقایسه کرد. او در سطح بالایی مربیگری می‌کند و استقلال را در زمان کوتاه به سطح بسیار خوبی رساند و اگر می‌ماند استقلال را قهرمان می‌کرد. باشگاه از نظر مالی مشکل داشت و نتوانست او را نگه دارد. البته به نظر من فتحی استقلال را ویران کرد. آقای سعادتمند به نظر من مشکلات مالی را خوب جمع و جور کرده است.

 

مجیدی اعتراض زیادی به داوری بازی فولاد داشت و از زمین هم اخراج شد.


بازیکنان نباید فضایی را ایجاد کنند که همه استرس بگیرند. سرمربی به هر حال حق دارد که از بازیکنش حمایت کند اما رفتار دیدار مقابل فولاد درست نبود. با این کارها تیم ضربه روحی می‌خورد و فشار روی بقیه بازیکنان بیشتر می‌شود. وقتی اعصاب بازیکن خراب شود روی بازی تمرکز ندارد. اگر کادر فنی هم این کارها را بکند به بازیکنان زمین منتقل می‌کند. به نظر من استقلال با ۱۰ نفر هم می‌توانست فولاد را ببرد. مجیدی می‌توانست بعد از بازی به داور اعتراض کند.

 

استقلال شانس قهرمانی دارد؟


قهرمانی برای استقلال تمام شد و دیگر نمی‌تواند قهرمان شود. قهرمانی برای پرسپولیس است. استقلال باید کاری کند که حداقل دوم یا سوم شود. اختلاف امتیاز بین تیم‌های بالای جدول خیلی کم است و استقلال باید همه بازی‌هایش را ببرد چون حریفانش هم سعی می‌کنند همه بازی‌ها را ببرند.

 

 


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها