وظیفه‌دارم تیم گل نخورد اما موقعیت پیش بیاید گل هم می‌زنم
16013
خلیل زاده : مشکل مالی برای قهرمان چندساله ایران زشت است!
14 تير 1399
130
ایرانی
مدافع پرسپولیس عقیده دارد وظیفه او دفاع کردن است تا تیم گل نخورد. اگر فرصتی پیش بیاید سعی می‌کند گل هم بزند.

روزنامه گل -

 

آرش جعفریشجاع خلیل زاده می‌گوید بازی با شاهین سخت است و نباید این تیم را دست‌کم گرفت. تیم‌های ته جدولی برای فرار از سقوط سخت می‌جنگند و همین کار را سخت می‌کند.


شجاع در ادامه به آینده مهدی عبدی اشاره دارد و می‌گوید او باید قدر این لحظه‌ها را بداند چون بازی در پرسپولیس نصیب هر بازیکنی نمی‌شود. برای همین او باید با تمرین بیشتر تلاش کند تا این جایگاه را حفظ و ارتقا دهد.


شجاع برای گلزنی علیپور و رسیدن او به رکورد فرشاد پیوس خوشحال است و امیدوار است او سال دیگر هم در پرسپولیس بماند و به گلزنی هایش ادامه دهد.  شجاع می‌گوید مشکلات مالی هنوز حل‌نشده و این زیبنده قهرمان چندساله ایران نیست.  

 

بازی با شاهین را چطور می‌بینی ؟


بازی سختی داریم . نباید فکر کنیم چون شاهین انتهای جدول است بازی راحتی داریم. شاهین نسبت به ابتدای فصل بسیار متحول شده است. شاهینی‌ها برای اینکه سقوط نکنند برای کسب امتیاز به تهران آمده‌اند. در مقابل ما هم باید تمرکز خودمان را بیشتر کنیم تا با پیروزی در این دیدار یک‌قدم دیگر به قهرمانی نزدیک‌تر شویم.

 

در بازی رفت تا به زمین آمدی گل زدی در این بازی هم قول گلزنی می‌دهی ؟


بازی رفت با بازی امروز خیلی فرق می‌کند. وظیفه من دفاع کردن است. نه‌تنها من بلکه سایر بازیکنان هم در وهله اول وظیفه‌داریم که تیم نتیجه بگیرد و پیروز شود. ما سعی می‌کنیم که ابتدا گل نخوریم و سپس اگر موقعیتی هم پیش بیاید گل هم می‌زنم تا دل هواداران شاد شود.


4 بازیکن اصلی خود مثل امیری ، نادری و انصاری را در این دیدار به همراه ندارید  چقدر نبود آن‌ها تأثیر دارد ؟


صد درصد نبود بازیکنان خوبی که نام بردید تأثیرگذار است. اما ما یک تیم هستیم و به‌قول‌معروف نیمکت خوبی داریم وبچه‌ها به‌خوبی جای آن‌ها را پر می‌کنند. پرسپولیس در این سال‌ها  نشان داده که متکی به فرد نیست. ما یک تیم هستیم و مطمئن باشید امروز برای برد به زمین می‌رویم و 3 امتیاز کامل را می‌گیریم و می‌رویم به سمت پوکر قهرمانی.  


بیرانوند هم که رفتنی شد فکر می‌کنی رادو بتواند جای او را پر کند ؟


رادو در این چند سال در پرسپولیس نشان داد گلر خوبی است. او هر وقت که بیرانوند نبود به‌خوبی به تیم کمک کرده است. شما شک نکنید در نبود بیرانوند بازهم می‌تواند به تیم کمک کند. او صد در صد موفق خواهد بود.

 

مهدی عبدی را چطور می‌بینی مقابل پیکان دو گل زد و دوباره نامش بعد دربی بر سر زبان‌ها افتاد ؟


مهدی بازیکن خوبی است. او تازه ابتدای راه است و باید قدر این لحظه‌ها را بداند که در چه تیمی بازی می‌کند و اینکه  پیراهن چه تیمی را پوشیده است. خیلی‌ها دوست دارند جای او باشند. مهدی جای پیشرفت دارد و در آینده می‌تواند با تمرین و تلاش بیشتر بهتر از این باشد.

 

علیپور هم که به رکورد فرشاد پیوس رسید ؟


من بابت گلزنی علی خیلی خوشحال هستم. امیدوارم علی یک سال دیگر هم در پرسپولیس بماند. او می‌تواند به رکوردهای بیشتری هم برسد. علی جزو سرمایه‌های باشگاه است و با تلاش و پشتکار به اینجا رسیده است. باشگاه هم باید از او به‌خوبی حمایت کند.

 

مشکلات مالی حل شد ؟


متأسفانه مشکلات مالی همیشه وجود داشته و هنوز هم وجود دارد. چیز تا به امروز حل‌نشده است. برای تیمی که قهرمان چندساله ایران است و لقب پرطرفدارترین تیم ایران و آسیا را به یدک می‌کشد بسیار زشت است مشکل مالی داشته باشد. وزارت و رزش و دولت باید به پرسپولیس و استقلال کمک کنند این دوتیم ویترین فوتبال ایران هستند و زشت است که همیشه با مشکل مالی دست‌وپنجه نرم می‌کنند. شما مطمئن باشید اگر مشکلات مالی این دوتیم حل شود شما لیگ به‌مراتب زیباتری را شاهد خواهید بود چون با تمرکز بالا فقط به فوتبال بازی کردن فکر می‌کنند.

 


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها