بازیکنان امروز چه افتخاری دارند که به هواداران بگویند؟
15988
برومند: طوری بازی می‌کنند که انگار جام جهانی را فتح کرده‌اند
11 تير 1399
230
برومند اظهار داشت: کاری به مسائل فنی بازی ندارم، اما یک سؤالی برای من مطرح شده است و آنهم اینکه چرا بازیکنان استقلال اینقدر عصبانی هستند؟

روزنامه گل -پرویز برومند درباره تساوی یک - یک تیم فوتبال استقلال مقابل سایپا در هفته بیست‌ودوم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: کاری به مسائل فنی بازی ندارم، اما یک سؤالی برای من مطرح شده است و آنهم اینکه چرا بازیکنان استقلال اینقدر عصبانی هستند؟ مجید نامجومطلق در مصاحبه‌هایش گفته است که با بازیکنان فقط به لحاظ روحی و روانی کار کرده‌اند. اگر این کار انجام شده است، چرا بازیکنان عصبانی هستند؟ چرا طوری بازی می‌کنند که انگار از خود راضی هستند؟


وی افزود: بازیکنان استقلال به شکلی بازی می‌کنند که گویا جام جهانی را فتح کرده‌اند! آقای بازیکن! یک مقدار به فکر دل هوادار باش. به‌عنوان پیشکسوت استقلال سرافکنده هستم و نمی‌دانم چه چیزی بگویم.


دروازه‌بان پیشین تیم فوتبال استقلال با انتقاد از عملکرد آبی‌پوشان خاطرنشان کرد: بازیکنان استقلال بیشتر از اینکه به فکر فوتبال‌شان باشند، در شبکه‌های اجتماعی هستند. همه می‌خواهند از شبکه‌های اجتماعی استفاده کنند، اما باید درست از آن استفاده شود. وقتی شغل اصلی ما فوتبال است، باید سعی کنیم وقت‌مان را برای فوتبال بگذاریم و سپس دنبال مسائل دیگر برویم. الان وضعیت استقلال طوری شده است که حضور در شبکه‌های اجتماعی برای بازیکنان‌ مهمتر از بازی در استقلال شده است.


برومند تصریح کرد: در زمان خودمان افتخاراتی با استقلال کسب کرده‌ایم که می‌توانیم امروز از خودمان دفاع کنیم. بازیکنان امروز استقلال چه چیزی دارند و چه افتخاراتی کسب کرده‌اند که به هواداران بگویند؟ چند سال از آخرین قهرمانی استقلال در لیگ برتر گذشته است؟ چند وقت پیش تلویزیون یک بازی خاطره‌انگیز از استقلال نشان می‌داد که تیم در صدر جدول بود و قهرمان شد. وقتی آن برنامه را دیدم، خیلی به من برخورد. با مجری برنامه تماس گرفتم که منظورت از پخش این فیلم چه چیزی بوده است، اما فهمیدم واقعیت است و مدت زمان زیادی از قهرمانی استقلال می‌گذرد.


وی یادآور شد: بازیکنان استقلال بدانند که هفت هشت سال دیگر پیشکسوت می‌شوند، اما مثل پیشکسوت الان ما نخواهند شد، چون کسی به خاطر نتایجی که امروز با استقلال گرفته‌اند، نگاه‌شان نمی‌کند. مردم ما را می‌بینند و می‌گویند فلانی یادش بخیر در فلان سال با استقلال قهرمان شدید، اما به شما هر چه از دهان‌شان در بیاید، می‌گویند. اگر چه شما بازیکنان برای پیشکسوتان امروزی هم ارزش قائل نیستید. با بهروز رهبری‌فرد چند وقت پیش صحبت می‌کردم و گفتم ما برای بازیکنان امروزی بازی کردیم، چون آن موقع امکانات نبود و حتی بزرگ‌ترین استادیوم ایران یعنی ورزشگاه آزادی چمن مناسبی نداشت که سه چهار پاس درست و حسابی بدهیم. خودم چهار پنج گلی که در دوران دروازه‌بانی‌ام دریافت کردم، به خاطر زمین نامناسب بوده است. امروز بازیکنان در مخمل سبز آزادی بازی می‌کنند و به بهترین سالن بدنسازی و استخر می‌روند، اما نتیجه نمی‌گیرند.

 

 


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها