مهرداد هاشمی برای سرپرستی باشگاه به وزیر نامه نوشت
15984
آقای معترض کاندید شد؟!
11 تير 1399
255
اقدام مشترک بازیکنان پرسپولیس در گذاشتن یک پست با مضمون گلایه به شرایط مالی باشگاه و بعد از آن هم انتشار خبر اعتصاب کارکنان باشگاه به خاطر وضعیت مالی همه خبر از یک بحران جدی در شاکله تیمی دارد که بنا را در هشت هفته باقی مانده به پایان لیگ بر تکرار قهرمانی چهارم دارد.

روزنامه گل -


 

هرچند که در این بین برخی اختلاف‌های مدیریتی هم در این مدت کم تیم را آزار نداد اما به سرانجام رسیدن قرارداد با اسپانسر جدید باشگاه و نهایی شدن آن در دوره مدیریتی رسول پناه و بعد از آن تزریق پول یک آرامش نسبی را به تیم تزریق کرد. با این همه اما داستان اختلاف‌ها وجود دارد و هنوز هم پرسپولیس به نظر می‌رسد یک تیم مدیریتی منسجم و یک دست ندارد که در این مدت باقی مانده بتوانند فضا را برای قهرمانی تیم یحیی آرام و میسر را هموار کنند. چندی پیش بود که نوشتیم سیروس علیپور، عضو سابق هیات مدیره نفت تهران، یکی از کاندیداهای حضور در هیات مدیره پرسپولیس است و حتی گفته شد که قرار است مدیرعاملی سرخ‌ها به این مدیر توانمند برسد که در زمان حضورش در نفت عملکرد خوبی در مسیر موفقیت این تیم داشت. این پروسه هنوز به جایی نرسیده خبر می‌رسد برخی دیگر از اعضای هیات مدیره هم برای رسیدن به جایگاه سرپرستی و مدیرعاملی این تیم برنامه دارند.

 

کرونا بگیری برکناری!


اگر یادتان باشد وقتی در استقلال علی فتح الله زاده به عنوان سرپرست مدیرعاملی انتخاب شد انتشار خبر ابتلای این مدیر سابق آبی‌ها به کرونا باعث شد که او از ادامه کار با استقلال سرباز زده و از این سمت کناره گیری کند. هرچند که خبر ابتلای او به کرونا تایید نشد اما به نظر می‌رسد این قصه قرار است برای رسول پناه، سرپرست فعلی سرخ‌ها که به کرونا مبتلا شده تکرار شود. در این زمینه شنیده می‌شود این مدیر سرخ‌ها به زودی از کار کنار گذاشته خواهد شد و از همین روست که قرار است وزیر یک جانشین مناسب برای او انتخاب کند. هرچند که به جز گزینه وزارتخانه به نظر می‌رسد برخی اعضای هیات مدیره هم از حالا برای این صندلی اعلام آمادگی کردند و خواهان در اختیار گرفتن این جایگاه هستند. با این شرایط به نظر می‌رسد روزهای پرسروصدایی در انتظار سرخ هاست و این مساله می‌تواند حسابی جو تیم را که برای قهرمانی احتیاج به آرامش دارد، ملتهب کند.

 

آقای معترض کاندید شد


در این میان گویا یکی از نفراتی که خواهان جانشینی رسول پناه شده، یکی از اعضای هیات مدیره پرسپولیس است که با سرپرست مدیرعاملی فعلی سرخ‌ها زاویه دارد. این فرد مهرداد هاشمی است که بارها شنیده شد به واسطه اعتراض به تصمیم‌های رسول پناه در جلسه هیات مدیره شرکت نکرده است. عضو هیات مدیره‌ای که یکی از مخالفان امضای قرارداد پرسپولیس با اسپانسر فعلی سرخ‌ها بود و حتی یک گزینه جدید را هم معرفی کرد. هرچند که در نهایت با تغییرات و تایید وزیر در پایان آتیه پرداز به عنوان کارگزار رسمی باشگاه پرسپولیس معرفی شد و در چندین نوبت هم به حساب باشگاه پول واریز کرد اما این موضوع باعث نشد که هاشمی نسبت به شرایط مدیریت باشگاه و انتخاب اسپانسر تغییر موضع دهد. در همین زمینه شنیده شده است که مهرداد هاشمی برای سرپرستی باشگاه پرسپولیس اعلام آمادگی کرده و حتی در این راستا نامه‌ای هم به وزیر ورزش و جوانان داده است. هرچند که بعید است این عضو هیات مدیره بتواند نظر وزیر را برای تصدی پست سرپرستی باشگاه پرپسولیس به دست بیاورد آما انچه که مهم به نظر می‌رسد این است که با توجه به ناراحتی بازیکنان از رسول پناه و بالا گرفتن موج اعتراضات در باشگاه، قطعا تغییراتی را شاهد خواهیم بود.

 

 


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها