چرا بازیکنان استقلال این‌قدرعصبانی هستند؟
15982
برهانی: آقای بازیکن؛ به فکر دل هوادار باش!
11 تير 1399
197
آرش برهانی، پیشکسوت استقلال تهران می‌گوید بازیکنان این تیم عصبانیت زیادی دارند و نمی‌توانند با چنین وضعیتی به نتایج موفق دست پیدا کنند.

روزنامه گل -حسن بابازاده


مشروح گفتگوی برهانی را در ادامه می‌خوانید:

 

استقلال نتوانست سایپا را شکست بدهد.

 

استقلال در این بازی می‌توانست برنده باشد اما به یک امتیاز رسید. حالا آنها از صدر جدول دور شده‌اند و اوضاع مناسب نیست. حالا کاری به مسائل فنی بازی ندارم، اما یک سؤالی برای من مطرح شده است و آنهم اینکه چرا بازیکنان استقلال اینقدر عصبانی هستند؟ مجید نامجومطلق در مصاحبه‌هایش گفته است که با بازیکنان فقط به لحاظ روحی و روانی کار کرده‌اند. اگر این کار انجام شده است، چرا بازیکنان عصبانی هستند؟ چرا طوری بازی می‌کنند که انگار از خود راضی هستند؟ بازیکنان استقلال به شکلی بازی می‌کنند که گویا جام جهانی را فتح کرده‌اند! آقای بازیکن! یک مقدار به فکر دل هوادار باش.


ظاهرا خیلی از نحوه عملکرد و رفتار بازیکنان استقلال دلخور هستید.

 

بازیکنان استقلال بیشتر از اینکه به فکر فوتبال‌شان باشند، در شبکه‌های اجتماعی هستند. همه می‌خواهند از شبکه‌های اجتماعی استفاده کنند، اما باید درست از آن استفاده شود. وقتی شغل اصلی ما فوتبال است، باید سعی کنیم وقت‌مان را برای فوتبال بگذاریم و سپس دنبال مسائل دیگر برویم. الان وضعیت استقلال طوری شده است که حضور در شبکه‌های اجتماعی برای بازیکنان‌ مهمتر از بازی در استقلال شده است.

 

بازیکنان امروز با نسل شما قابل قیاس هستند؟

 

بازیکنان امروز استقلال چه چیزی دارند و چه افتخاراتی کسب کرده‌اند که به هواداران بگویند؟ چند سال از آخرین قهرمانی استقلال در لیگ برتر گذشته است؟ چند وقت پیش تلویزیون یک بازی خاطره‌انگیز از استقلال نشان می‌داد که تیم در صدر جدول بود و قهرمان شد. وقتی آن برنامه را دیدم، خیلی به من برخورد.

 

بازیکنان عصر فعلی می‌توانند یک پیشکسوت صاحب نام باشند؟

 

باید تلاش کنند تا به بهترین نتایج و آمار دست پیدا کنند و از آن طرف هم رفتار مودبانه‌ای داشته باشند تا نام آنها در فوتبال ماندگار شود. به تاریخچه فوتبال ایران اگر نگاه کنیم هرگز بازیکنی را نمی‌بینیم که به جای اصل مطلب فوتبال به دنبال حاشیه بوده باشد و نام آن ماندگار و نکو باشد.

 

 


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها