گردوخاک مجیدی عصبانی در رختکن
15979
فرهاد کاسه و کوزه‌ها را سر جوان‌ها شکست
11 تير 1399
248
فرهاد مجیدی به دلیل کارت قرمزی که در بازی با فولاد خوزستان از داور گرفت مقابل سایپا محروم بود و نتوانست از روی نیمکت شاگردانش را هدایت کند.

روزنامه گل -سرمربی جوان استقلال تک‌وتنها روی سکوها خالی ورزشگاه آزادی به شکل ایستاده بازی را تماشا می‌کرد. از چهره‌اش کاملاً پیدا بود که چقدر برای این بازی استرس دارد و از عملکرد شاگردانش حرص می‌خورد. برای همین خیلی زود دستور تعویض صادر کرد و زکریا مرادی جوان را به‌جای علی دشتی به میدان فرستاد. هرویه میلیچ، سینا خادم پور و محمد بلبلی دیگر تعویضی‌های  مجیدی بودند. البته بیرون کشیدن میلاد زکی پور و سیاوش یزدانی در دقایق 74 و 84 به دلیل مصدومیت این 2 بازیکن اجباری بود. بعد از دشتی فقط تعویض مهدی قایدی فنی بود.

 

مجیدی که تعویض و ترفندهای فنی‌اش هیچ‌کدام جواب نداد تا بازهم استقلال دست‌خالی میدان را ترک کند با توپ پر و چهره‌ای برافروخته در رختکن حاضر شد و حسابی از خجالت بازیکنانش درآمد. طبق اخبار رسیده از داخل رختکن استقلال او بیش از اینکه به بازیکنان لا تجربه تیم مثل فرشید باقری که گل به خودی زده یا روزبه چشمی و محمد دانشگر که در خط دفاع عملکرد ضعیفی داشتند و وریا غفوری که در کارهای هجومی و دفاعی عملکرد مؤثری نداشت گیر بدهد و آن‌ها را بازخواست کند، تمام کاسه کوزه‌ها را سر بازیکنان جوان شکست و آن‌ها را به باد انتقاد گرفت که چرا در زمین خوب کار نکردند و در انجام مأموریتی که برایشان تعریف‌شده بود ناکام ماندند. قایدی،بلبلی، مرادی و خادم پور بازیکنان جوان استقلال در این بازی بودند که آن‌ها هم مانند دیگر اعضای تیم به لحاظ فنی عملکرد خوبی نداشتند و بازی مؤثری انجام ندادند تا فقط یکی دو بار دروازه سایپا آن‌ها به شکل نه‌چندان جدی تهدید شود و استقلال از فشار روی دروازه و ایجاد موقعیت گلزنی عاجز بماند.درواقع فرهاد عصبانی تمام کاسه و کوزه‌ها  حتی بازی بد بزرگ‌ترها را نیز سر شاگردان جوانش خرد کرد!   

 


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها