خسته‌مان کردید با این حرف‌ها
15963
یا بکش کنار، یا کنار بیا!
10 تير 1399
1114
تیمت را منحل کن، برو در خانه‌ات سفت استراحت کن تا از کرونا در امان بمانی...

روزنامه گل- بعد از چهار ماه جدل و جنگ اعصاب، لیگ برتر از سر گرفته شده، اما غرولندها همچنان ادامه دارد. هنوز هم آدم حرف‌هایی می‌شنود که مخش سوت می‌کشد؛ داستان‌های شگفت‌انگیزی که مثل کشیدن ناخن روی دیوار، گوشت تن مخاطب را آب می‌کند. از وقتی پرسپولیس از زنوزی شکایت کرده، مالک تراکتور آرام گرفته است. او از تهدید انصراف هم عقب کشید و تیمش را در بازی اول برابر نساجی مازندران به زمین فرستاد. از آن طرف اما این مالک شهرخودرو است که کوتاه نمی‌آید. تیم مشهدی در اولین بازی‌اش ذوب‌آهن را شکست داده و پیش از مسابقات دوشنبه‌شب حتی به رتبه دوم جدول هم رسیده، اما حمیداوی می‌گوید: «با اینکه بردیم، هنوز سر حرفم هستم و اعتقاد دارم ادامه دادن لیگ در این شرایط به صلاح نیست. این کار ریسک بالایی دارد.»

این حرف‌ها را دیگر با هیچ متر و معیاری نمی‌شود قبول کرد. این دیگر اظهارنظر و مشارکت در بحث برای رسیدن به یک نتیجه منطقی نیست. تنها برداشتی که الان از این جملات می‌شود کرد، تداوم لجبازی و کارشنکی است. مگر می‌شود تیمت را به زمین بفرستی و بعد بگویی هنوز سر حرفم هستم؟ دیگر بازیکنان خودتان هم این چیزها را باور نخواهند کرد. اگر واقعا باشگاهی مخالف برگزاری مسابقات است و تصور می‌کند ارزش «جان» خیلی بیشتر از اینهاست، بهترین راهش این است که  بدون تهدید و شلوغ‌بازی انصراف بدهد و بقیه را هم راحت کند. خوشبختانه شهرخودرو یک باشگاه خصوصی است و شخص حمیداوی می‌تواند در مورد سرنوشت آن هر تصمیمی که خواست بگیرد. بقیه مخالفان اگر انصراف نمی‌دهند یا به این دلیل است که اختیارات لازم برای این کار را ندارند و یا از عواقب چنین تصمیمی می‌ترسند. شهرخودرو اما هیچکدام این دغدغه‌ها را ندارد. این تیم حتی باشگاهی ریشه‌دار هم نیست که نگران سقوط به دسته یک و دو باشد.

بهانه‌جویی دیگر کافی است. واقعا همه خسته شده‌اند. تیمت را منحل کن، برو در خانه‌ات سفت استراحت کن تا از کرونا در امان بمانی. اگر هم این کار را نمی‌کنی، صاف و ساده در مسابقات حاضر شو. بقیه حرف‌ها دیگر زائد است و نه برای گوینده و نه برای شنونده‌ها قشنگ نیست. یا کنار بکش، یا کنار بیا. به همین سائگی.دیدگاه های کاربران (1 دیدگاه)
قره داغي 10 / 04 / 1399 55 : 42 : 20

بيخود كرده كسي كه از دلالي بياد تو فوتبال همين ميشه ديگه تو كار خودشم نتونسته كاري انجام بده و هرروز تجمع جلوي شهر خودرو هست ماشيناشو نميتونه تحويل بده بعد مياد ليگم به اغتشاش ميكشه


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها