برای حفظ آرامش و قرار نگرفتن در هیاهوی رسانه ای
15949
آبشک ممنوع المصاحبه شد
09 تير 1399
204
در حالی استقلال آماده بازی هفته بیست و دوم خود در لیگ برتر نوزدهم می شود که همچنان ماجراهای بازی این تیم مقابل فولاد ادامه دارد و هر روز یک حرف و حدیث جدیدی مطرح می شود.

روزنامه گل -در این میان و در هیاهوی راه افتاده که انواع اتهام زنی ها را هم به خود دید، نکته جالب واکنش های باشگاه فولاد است که به هیچ وجه به جز روزهای ابتدایی، در این هیاهو وارد نشد تا همچنان تمرکز خودش را برای کسب سهمیه آسیا حفظ کند. در این راستا یکی از نفرات این تیم بعد از جواد نکونام که می توانست سوژه داغ رسانه ها باشد، محمد آبشک است. بازیکنی که درگیری او با علی کریمی که در نهایت منجر به اخراج هافبک آبی ها شد، شروع تنش ها در این بازی عقب افتاده در چارچوب هفته هفدهم لیگ برتر بود.

 

انتشار فیلمی از محل ضربه علی کریمی به گردن محمد آبشک و بعد از آن انتشار فیلم دیگری که نشان می داد این بازیکن به هیچ عنوان مصدومیتی نداشته، باعث شد که رسانه ها به دنبال جوابی از این بازیکن و باشگاه فولاد باشند. اتفاقی که نیفتاد و هیچک از عوامل باشگاه فولاد حاضر به جوابگویی و به قولی وارد شدن به این هیاهو نبودند. در این راستا شنیده شد که باشگاه فولاد خوزستان محمد آبشک را موکدا از هرگونه صحبت و مصاحبه با رسانه ها در این زمینه منع کرده تا به این شکل به آرام شدن جو و فضای ملتهب به وجود آمده، کمک کنند. تصمیم درستی از سوی باشگاه فولاد که قطعا هم به آرامش تیمی و هم حفظ تمرکز این بازیکن که یکی از مهره های مهم جواد نکونام در مرکز میدان است، منجر خواهد شد. به هرحال هرچه هست درگیری آبشک با علی کریمی و اخراج هافبک استقلال، همچنان سوژه جذابی است که بدون شک رسانه ها به دنبال جوابی برای آن ماجرای رخ داده هستند که هیچ تصویربرداری درستی از آن خطا انجام نگرفت.

 

 


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها