فکر می‌کنم هم گل می‌زنم و هم سه امتیاز را می‌گیریم
15943
واسعی: بزرگترین شانس پیکان مقابل پرسپولیس بازی بدون تماشاگر است
08 تير 1399
98
ایرانی
هافبک گلزن و گلساز پیکان معتقد است در بازی شاگردان ویسی با پرسپولیس در خانه این تیم خودروساز، شانس بالایی برای کسب سه امتیاز دارند.

 

 

 

سیدیاسر رضوی /

هافبک گلزن و گلساز پیکان معتقد است در بازی شاگردان ویسی با پرسپولیس در خانه این تیم خودروساز، شانس بالایی برای کسب سه امتیاز دارند و حتی معتقد است شاید خودش یکی از زنندگان گل در این مسابقه باشد. سعید واسعی یکی از مهره‌های تاثیرگذار پیکان در لیگ نوزدهم از کلیدی ترین امتیازات تیم خودشان در این مسابقه را، بازی بدون تماشاگر می‌داند که شانس بالایی را برای آنها که می‌خواهند در جدول باقی بمانند، به وجود می‌آورد. هرچند که واسعی مطمئن است این تیم قطعا در لیگ برتر باقی خواهد ماند.

شرایط پیکان برای بازی با پرسپولیس چطور است؟

با شروع تمرینات روز به روز وضعیت مان بهتر می‌شود و شرایط پیکان برای بازی با پرسپولیس بسیار ایده آل است چون می‌خواهیم در این مسابقه جایگاه تیم را در جدول عوض کنیم.

از نظر کیفی بازی را چطور می‌بینی؟

به هرحال شرایط برای هر دو تیم حساس است و هم ما و هم پرسپولیس به دنبال سه امتیاز این بازی هستیم. خوشبختانه نبودن تماشاگر در این مسابقه کار را برای ما راحت تر می‌کند. در کنار این با انگیزه‌ای که آقا عبدالله به تیم تزریق کرده‌اند و تلاش بازیکنان مصمم به کسب سه امتیاز این بازی خانگی هستیم.

تو خودت یکی از موافقات شروع لیگ بودی؟

بله چون ما اطلاع نداریم که این ویروس کی قرار است ریشه کن شود و جهان از شر آن راحت شود. مجبور به رعایت پروتکل‌ها هستیم و همان طور که شاهد هستید خیلی از کشورهای اروپایی مثل ایتالیا آمار مبتلا به کرونا زیاد دارند اما بازی‌ها را ادامه دادند. به هرحال ما فوتبالیست‌ها منبع درآمدمان از همین راه است و باید به این طریق زندگی را سپری کنیم.

حریف صدرنشین خودتان را چطور می‌بینی که به دنبال افزایش اختلاف 10 امتیازی خودش با رقباست.

قطعا پرسپولیس با پشتوانه سه قهرمانی پیاپی و تلاش برای چهارمین عنوان در لیگ امسال که با این اختلاف در صدر است، یک حریف آسان برای هیچ تیمی نیست. با این همه همانطور که گفتم بزرگترین شانس ما مقابل پرسپولیس و فاصله جدولی که با آنها داریم این است که این بازی بدون تماشاگر برگزار می‌شود و این مساله روحیه ما را دو چندان می‌کند.

پس خیلی امیدوار به شکست پرسپولیس هستید؟

بله... من به شخصه خودم فکر می‌کنم بالغ بر 80 درصد این شانس را داریم که پرسپولیس را شکست دهیم و فکر می‌کنم که در این بازی پایم به گل باز می‌شود. با این همه امیدواریم هر نتیجه‌ای رقم می‌خورد در نهایت به پیکان برای بهتر کردن شرایط در جدول کمک کند.

یکی از تیم‌های مخالف برگزاری لیگ، پیکان بود که معتقد بودند این اصرار و پافشاری برای فرار از خطر سقوط است.  واقعا به این شکل بود و تو این موضوع را چطور می‌بینی؟

صددرصد مطمئن هستم که پیکان در جدول باقی خواهد ماند و رویارویی ما با حریفان همجوار خودمان به راحتی تکلیف ما را روشن می‌کند. اصرار ما به خاطر برگزار نشدن بازی‌ها این بود که کادرفنی و مدیریت همه دوست داشتند هیچکس آسیب نبیند و با اطمینان به خودمان هیچ ترسی از سقوط نداشتیم که این حرف‌ها را بگوییم.

این شروع هم مصدوم زیاد روی دست تیم‌ها گذاشته است. شما هم از این مساله بی نصیب نبودید؟

به هرحال وقتی مدتی از تمرینات دور می‌شوید و فشار بدنسازی مضاعف باشد به بدن شوک وارد می‌شود. در این فصل پیکان برای سومین بار است که بدنسازی می‌کند و همین باعث شد مصدوم داشته باشیم. جلال علی محمدی، مهران موسوی و مهران شیخ سلیمانی مصدوم شدند و به این بازی نمی‌رسند و امیدوارم هرچه زودتر بهبود پیدا کنند.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها