15926
گل‌محمدی: پرسپولیس بیشترین ضرر را از برگزاری بازی‌ها بدون تماشاگر می‌کند
07 تير 1399
95
ایرانی
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس بر این اعتقاد است که برگزاری مسابقات لیگ برتر بدون حضور تماشاگران بیشتر از همه، به ضرر پرسپولیس است.

روزنامه گل -

یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از دیدار فردای تیمش مقابل پیکان در هفته بیست‌و‌دوم لیگ برتر فوتبال گفت: خوشحالم بعد از سه چهار ماه فوتبال جریان پیدا کرده است. با فوتبال زنده‌ام و ما فوتبالی‌ها قطعا بدون فوتبال می‌میریم. خیلی شرایط سختی تجربه کردیم و اولین باری بود که در تاریخ چنین اتفاقی می‌افتاد ولی خدا را شکر با یک تصمیم‌گیری خوب فوتبال جریان پیدا کرد. اگر غیر از این بود فوتبالی‌ها ضرر می‌کردند.

وی افزود: یک ماه است که تمرین می‌کنیم. شرایط برای این مسابقه بعد از سه ما تعطیلی سخت است ولی تمرینات خوبی داشتیم و سعی کردیم به لحاظ بدنی و تاکتیکی به شرایط خوب برسیم. چهار بازی تدارکاتی انجام دادیم ولی به نظرم هیچ تیمی نمی‌تواند بگوید صد درصد آماده مسابقات است. باید چند بازی بگذرد تا به شرایط خوب برسیم.

گل‌محمدی عنوان کرد: فردا با یک تیم با انگیزه که در انتهای جدول قرار دارد و به دنبال گرفتن امتیاز است بازی داریم. قطعا انگیزه مضاعفی دارند و فکر می‌کنم بازی سختی مقابل پیکان خواهیم داشت ضمن اینکه چند بازیکن ما مشکلاتی مثل مصدومیت و محرومیت دارند و در اختیارشان نداریم. استوکس را چند وقت است در اختیار نداریم، اوساگونا هنوز نیامده و بشار رسن هم خیلی دیر اضافه شد. محمد انصاری مصدوم شد و جای او خالی است، همین جا برای او آرزوی موفقیت دارم و ما کنارش هستیم. مهدی ترابی هم محروم است ولی بچه‌ها با انگیزه بودند و فوق‌العاده تمرین کردند. من به بازی فردا خیلی امیدوارم.

سرمربی تیم پرسپولیس در خصوص وضعیت محمد نادری گفت: خوشخبتانه نادری از دیروز به تمرینات ما اضافه شده و مشکلی برای او وجود ندارد.

گل‌محمدی درباره علیرضا بیرانوند و سفر این بازیکن به بلژیک عنوان کرد: واقعا اطلاعات درستی از بیرانوند ندارم، فکر می‌کنم شرایط او بستگی به تیم بلژیکی دارد. بودن یا نبودن بیرانوند بستگی به پرواز دارد و واقعاً اطلاع دقیقی از وضعیت او ندارم.

«مسابقات بدون حضور تماشاگر و در شرایط خاصی برگزار می‌شود». وی در واکنش به طرح این موضوع گفت: شرایط خاصی است، ولی باید به این شرایط عادت کنیم. خیلی دوست داشتیم همه بازی‌ها جلوی هواداران برگزار می‌شد و با وجود آنها بچه‌ها انگیزه مضاعفی می‌گرفتند. پرسپولیس بیشتر را از این وضعیت ضرر می‌کند، چون بیشترین هوادار را در فوتبال ایران و آسیا دارد و نبود آنها بیشتر می‌تواند به ضرر ما باشد. با این حال هواداران آنقدر از طریق فضای مجازی به ما انگیزه دادند که همیشه آنها را کنار خودمان حس می‌کنیم و امیدوارم  خوشحال‌شان کنیم.

وی در واکنش به طرح این سوال که «با شرایطی که در مورد بیرانوند مطرح کرد آیا به او در بازی پیکان بازی خواهد داد یا خیر؟» عنوان کرد: حدود 28 تا 30 ساعت دیگر مشخص می‌شود!

گل‌محمدی در مورد شایعاتی که پیرامون مذاکره باشگاه پرسپولیس و کریم انصاری‌فرد منتشر می‌شود یادآور شد: من هیچ مذاکره‌ای با هیچ بازیکنی نداشتم. 11 مسابقه حساس و سرنوشت‌ساز پیش‌رو داریم و اصلا دلم نمی‌خواهد وارد فضای نقل و انتقالاتی شوم و دوست ندارم تمرکز خودم و بازیکنانم بهم بخورد. شرایط تیم ما خوب است و دوست ندارم تمرکزم‌مان بهم بریزد، این حرف‌ها از جایی زده می‌شود که می‌خواهند برای تیم ما حاشیه‌سازی کنند. مثلا در مورد سید جلال گفته بودند می‌خواهد جدا شود، اصلاً چنین حرف‌هایی درست نیست این زاییده ذهن آدم‌هایی است که می‌خواهند برای تیم حاشیه درست کنند.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها