خبر خوب برای گل محمدی و کادرفنی سرخ‌ها
15923
نادری آماده بازی با پیکان شد
07 تير 1399
97
ایرانی
مصدومیت محمد انصاری مدافع چپ پرسپولیس یک خبر بد برای بازیکنان و کادرفنی این تیم در آستانه شروع دوباره مسابقات آنهم در مسیر قهرمانی بود.

روزنامه گل -در این گیرودار که یحیی به دنبال یک جایگزین مناسب در بین بازیکنان فعلی و جوان تیمش بود، خبر مصدومیت محمد نادری هم یک قوز بالاقوز برای سرمربی پرسپولیس شد. با این خبر حضور نادری در بازی با پیکان در هاله‌ای از ابهام قرار گرفت تا یحیی برای بازی دوستانه با شهر خودرو مجبور شود از سیداحسان حسینی، بازیکن جوان تیمش در منطقه چپ خط دفاعی استفاده کند. جدا از اینکه این بازیکن توانسته باشد در این منطقه عملکرد خوبی داشته باشد یا نه، اما بدون شک استفاده از یک بازیکن جوان در این مقطع یک ریسک بزرگ برای سرمربی سرخ‌ها بود. در همین راستا کادر پزشکی پرسپولیس از همان ابتدای کار با جدیت کار درمانی محمد نادری را با جدیت پیش برد تا این بازیکن را بتواند آماده بازی با پیکان کند.

 

هرچند که میزان مصدومیت نادری آنچنان جدی نبود اما به هرحال با بالا رفتن ضریب مصدومیت بازیکنان در دوران اخیر، باشگاه و کادرفنی سرخ‌ها نخواست روی نادری ریسک کند و منتظر جواب نهایی کادر پزشکی تیم شد. با اضافه شدن نادری به تمرینات گروهی خیال گل محمدی راحت شد و حالا چپ سرخ‌ها می‌تواند در بازی با پیکان که یک بازی حساس برای شاگردان گل محمدی در افتتاحیه دوباره لیگ نوزدهم به حساب می‌آید، با شرایط بهتری در زمین حاضر شود. با این همه کادرفنی به شدت در حال آماده کردن محمد نادری است اما هنوز رسیدن این بازیکن 50 – 50 است و در آخرین لحظات درخصوص بازی دادن به این بازیکن تصمیم گیری می‌شود اما در کل فعلا این مدافع در تفکر یحیی برای بازی در دفاع چپ در بازی با پیکان قرار دارد.

 

 


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها