15916
شفر: از آینده شاگردان سابقم اطمینان دارم
07 تير 1399
111
ایرانی
سرمربی سابق باشگاه بنی‌یاس امارات معتقد است؛ تیم جوانی که در این باشگاه ساخته، آینده درخشانی در فوتبال امارات و آسیا خواهد داشت.

روزنامه گل -

وینفرد شفر که پیش از توقف مسابقات فوتبال امارات و شیوع بیماری کرونا از بنی یاس جدا شد در گفت‌وگو با روزنامه الاتحاد اظهار داشت: از مسئولان باشگاه تشکر می‌کنم که به من فرصت حضور در این مجموعه را دادند، من از بنی‌یاس جدا شدم در حالی که از آینده این تیم اطمینان دارم و می‌دانم تیمی جوان ساخته‌ام که در سال‌های آینده به موفقیت‌های ارزشمندی دست خواهد یافت. این تجربه مرا به یاد حضورم در باشگاه العین می‌اندازد که در آنجا هم تیم قدرتمند و جوانی ساختم، تیمی که بعد از مدت کوتاهی به تمام افتخارات و قهرمانی‌ها دست یافت و زمانی که قهرمان لیگ شد یکی از مسئولان باشگاه با من تماس گرفت و تبریک گفت، چرا که معتقد بود این همان تیمی است که من ساختم.

سرمربی پیشین باشگاه استقلال تهران همچنین گفت: بازیکنان مستعدی در فوتبال امارات وجود دارند که لازم است شناسایی شوند. مربی باید پیش از اینکه به عقل و ذهن بازیکن نفوذ کند، وارد قلب او بشود در واقع مربی باید پیش از مسائل فنی از نظر روحی به بازیکن نزدیک باشد. 

شفر همچنین در خصوص انتخاب سرمربی جدید تیم ملی امارات گفت: تیم ملی فوتبال امارات به مربی نیاز دارد که فوتبال این کشور همچنین خاورمیانه و فوتبال آسیا را به خوبی بشناسد. تجربه استفاده از مربیان بیگانه ناکام بوده و نمونه‌هایی مثل مارویک و زاکرونی وجود دارد. مربی لازم است در اینجا فوتبال منطقه را به خوبی بشناسد و از نظر روحی و فنی آمادگی کار کردن در اینجا را داشته باشد.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها