فرهاد و یک پیام ناشیانه دیگر
15884
آنها هم آدم‌اند آقای مجیدی!
04 تير 1399
160
ایرانی
مجیدی طوری نوشته بود که انگار شاگردان او تافته جدا بافته هستند و فقط سلامتی آنهاست که اهمیت دارد

روزنامه گل- بهروز رسایلی

قابل پیش‌بینی بود که حتی با شروع مسابقات لیگ برتر، اعتراض‌ها به مشکلات و موانع بهداشتی به پایان نرسد. این همان اتفاقی بود که پیش از بازی استقلال با فولاد خوزستان رخ داد و آبی‌ها به شرایط پروازشان اعتراض داشتند. این اعتراضات در طیفی گسترده به صورت هماهنگ توسط همه اعضای کادرفنی و مدیریتی استقلال بیان شد تا شاهد یک جنجال واقعی، درست پیش از شروع مسابقات لیگ برتر باشیم.

به هر حال طبیعتا بخشی از انتقادات استقلالی‌ها درست بود و شاید آنها «عمیقا» و به صورت واقعی احساس نگرانی کردند. با این حال نحوه ابراز این اعتراض‌ها هم بسیار مهم است. به عنوان مثال پیام فرهاد مجیدی روی صفحه شخصی‌اش واقعا جای بحث داشت؛ آنجا که او به طعنه نوشته بود: «رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی در پرواز؛ بازیکنان استقلال کنار سایر مسافرین.» مجیدی طوری نوشته بود که انگار شاگردان او تافته جدا بافته هستند و فقط سلامتی آنهاست که اهمیت دارد.

طبیعتا از بازیکنان حرفه‌ای فوتبال باید مراقبت بیشتری صورت بگیرد، اما سایر شهروندان هم «آدم» هستند و جان‌شان ارزش دارد. متاسفانه پیام فرهاد مجیدی طوری نوشته شده بود که این مساله کمتر در آن به چشم می‌خورد. اگر قرار است ابراز نگرانی کنیم، باید دغدغه همه را داشته باشیم. شرایط پرواز با این حجم فشرده و در هم تنیده از مسافران، برای تمامی آنها خطرناک است و درست نیست که بین آنها و بازیکنان استقلال تمایز قائل شویم. کسانی در سطح فرهاد مجیدی که مخاطبان زیادی دارند، حتما باید از مشاوران زبده مشورت بگیرند تا پیام‌های‌شان کژتابی نداشته باشد. متاسفانه این برای چندمین بار است که سرمربی محبوب استقلال با نادیده گرفتن این مساله، سوءتفاهم درست می‌کند.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها