15883
رادو: بیرانوند فوق‌العاده است و با رفتنش کارم سخت می‌شود
04 تير 1399
81
ایرانی
دروازه بان کروات تیم پرسپولیس می گوید تمرکز ما روی چهارمین قهرمانی متوالی است.

روزنامه گل -

بوژیدار رادوشویچ در گفت‌وگو با رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، درباره آخرین وضعیت تیم پرسپولیس در آستانه بازی با پیکان در هفته بیست و دوم لیگ برتر گفت: شرایط تیم خیلی خوب است. در این حدود 30 روزی که تمرینات را آغاز کردیم خیلی شرایط خوبی داشتیم. کادرفنی تمرینات خوبی برای ما در نظر گرفت. به نظر من لیگ ایران باید مثل خیلی از کشورها ادامه پیدا کند. ما حرفه‌ای هستیم و هواداران نباید به خاطر شروع دوباره لیگ از چیزی نگران باشند و بترسند.


وی در پاسخ به این سوال که شرایط خودش این روزها خوب است ادامه داد: خوشبختانه بله. شرایط خوبی دارم و تمرینات خوبی هم انجام دادم. بازی‌های دوستانه خوبی هم انجام دادیم و بعد از بازی با شهر خودرو شرایط بهتر هم شده. ما در بازی‌های دوستانه روند خوبی داشتیم و حالا منتظر آغاز لیگ هستیم.


دروازه‌بان کروات تیم پرسپولیس در مورد اینکه هواداران منتظر چهارمین قهرمانی متوالی هستند و فکر می‌کنی چه زمانی این اتفاق مهم رخ خواهد داد افزود: ما واقعا تمرینات زیادی را در روزهای گذشته انجام دادیم. همه تمرکز ما روی همین موضوع است تا چهارمین قهرمانی را جشن بگیریم. امیدوارم به زودی این اتفاق رخ بدهد و بتوانیم جام را بالای سر ببریم.


رادوشویچ در خصوص غیبت هواداران در بازی‌های باقیمانده تا پایان لیگ تصریح کرد: به هر حال هواداران همیشه یار دوازدهم ما بودند و از ما حمایت خیلی خوبی انجام دادند. غیبت تماشاگران برای ما و البته همه تیم‌ها یک مشکل بزرگ است اما باید با آن کنار آمد. البته کاملا می‌دانم که هواداران با وجود اینکه در خانه بازی‌ها را می‌بینند اما از ما حمایت خواهند کرد. ما هم بدون حضور تماشاگران و هم با حضور آنها همه تلاش خود را خواهیم کرد تا به موفقیت برسیم.


وی در خصوص جدایی بیرانوند و رفتنش به بلژیک و اینکه این موضوع وظیفه او را در آینده سخت‌تر خواهد کرد افزود: بیرانوند دروازه بان فوق العاده‌ای است. فکر نمی‌کنم کسی غیر از این نظری داشته باشد. با رفتن او قطعا کار من هم سخت‌تر خواهد شد اما بر این باور هستم که باید بیشتر کار کنم. فوتبالیت حرفه‌ای هستم و تنها راه موفق شدن برای من تمرین کردن است. من ۴ سال است که اینجا هستم، هم من تیم را می شناسم هم تیم مرا می شناسد. این مسائل به من کمک زیادی خواهد کرد.

 

 


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها