کاپیتان سیدجلال در واکنش به حواشی اخیر تمرین سرخ‌ها
15880
قهرمانی قطعی نشده، تمرکز کنید
04 تير 1399
100
ایرانی
بدون شک در چند سال اخیر یکی از عوامل موفقیت پرسپولیس در قهرمانی‌های پیاپی در کنار کادرفنی، بازیکنان و عوامل تاثیرگذار، داشتن یک چهره شاخص در تیم است؛ کاپیتان سیدجلال! بازیکنی که به نظر می‌رسد سن برای او معنا نداشته و همچنان می‌تواند با صلاوت به عنوان یک ستون و یک مهره با ارزش در خدمت تیم باشد.

روزنامه گل -

 

مهمترین موضوع درباره سیدجلال در بحث در خدمت بودن در تیم تنها به مستطیل سبز بسنده نشده و در همه ابعاد کاپیتان جلال حواسش به رفتار بازیکنان، نوع بازی کردن شان و حتی شیوه تمرین کردن آنها هم بر می‌گردد. اگر در هر مسابقه‌ای که سیدجلال در میدان حضور داشته روی او تمرکز کرده باشید به خوبی متوجه این موضوع می‌شوید که پرسپولیس هم بیرون و هم درون زمین دارای یک مربی بوده و نقش او به نوعی فراتر از یک کاپیتان در بازی فوتبال است. در این مقطع که پرسپولیس آماده شروع دوباره لیگ می‌شود تا بتواند با اختلاف 10 امتیازی اش به قهرمانی چهارم برسد، بازهم نقش سیدجلال بیش از گذشته به چشم می‌آید. سید که این روزها تمرین‌های اختصاصی اش را بعد از سپری کردن مصدومیت خود طی می‌کند گویا بازهم حواسش به همه چیز است و این یعنی یحیی همچنان می‌تواند به این کاپیتان قابل اطمینان خود اتکا کرده و تیم را برای بالا بردن جام قهرمانی آماده و مهیا سازد.

 

نقش آفرینی از جنس سیدجلال


در چند روز اخیر بحث درگیری درتمرینات پرسپولیس یکی از سوژه‌های داغ رسانه‌ها بود که این موضوع به نوعی نگرانی برای هواداران این تیم تبدیل شد که برای بالا بردن جام در انتهای لیگ نوزدهم، لحظه شماری می‌کنند. خواسته‌ای که با موج موج مخالفت همراه بود و حالا این اتفاقات زنگ خطر را در ذهن شان به صدا درآورده که نکند در یک قدم مانده تا جام، تیم از مسیر قهرمانی خارج شود. فارغ از همه اخباری که بابت تمرینات و بازی‌های اخیر پرسپولیس در چند روز اخیر به بیرون مخابره شد و جدا از همه شد یا نشدهایی که گفته شد، یک موضوع در این شرایط بسیار با اهمیت بود. اینکه هنوز هواداران به خوبی می‌توانند به نقش آفرینی سیدجلال امیدوار باشند و هنوز هم کاپیتان جلال حواسش به همه چیز است تا تیم با اقتدار بتواند در مسیر قهرمانی پیش برود. در همین خصوص شنیده شد در چند وقت اخیر سیدجلال در رختکن بارها و بارها به بازیکنان تذکر داده و با یادآوری شرایط خاص پرسپولیس از تمام بازیکنان خواسته بدون توجه به حواشی تنها تمرکزشان را برای کسب چهارمین عنوان پیاپی قهرمانی کنند.

 

حاشیه ممنوع!


در همین راستا شنیده شد در یکی از تمرینات پرسپولیس، سیدجلال در رختکن و در جمع بازیکنان با تاکید بر اهمیت 9 بازی باقی مانده و گوشزد کردن شرایط خاص تیم با این همه فشار و هجمه‌ای که به تیم وارد شد، پرداختن به مسائل حاشیه‌ای را ممنوع کرده است. در این صحبت سیدجلال از بازیکنان خواسته تنها روی تمرینات خود و تدابیر یحیی گل محمدی تمرکز داشته باشند تا با جلوگیری از هرگونه تنش و مساله‌ای که این مسیر را با چالش مواجه می‌سازد، تیم در مسیر قهرمانی به حرکت خود ادامه دهد. قطعا حفظ این فضا و نقش آفرینی با این اقتدار از سوی سیدجلال می‌تواند یک کلید موفقیت برای سرخ‌ها باشد تا بتوانند به آن چیزی که به دنبال آن هستند و تقریبا در انتهای مسیر قرار دارند، با چالش کمتری دست پیدا کنند.

 

 


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها