گرم، سخت، شلوغ
15850
بدترين قرعه در انتظار فرهاد
03 تير 1399
1204
ایرانی
این همان جایی است که ادعای مجیدی در مورد مهارت همکار بدنسازش محک خواهد خورد. بهتر است که فرهاد در این مورد درست گفته باشد!

روزنامه گل- اگرچه اختلاف نظر کادرفنی و پزشکی باشگاه استقلال با برگزاری یک جلسه آشتی‌کنان رفع و رجوع شد، اما از این غائله یک یادگار به جا ماند؛ آنجا که فرهاد مجیدی همکار بدنسازش یعنی علی ربانی را با قاطعیت بهترین نفر در شغل خودش معرفی کرد. بعد از پارگی رباط صلیبی دو بازیکن استقلال، بدبینی‌ها به شیوه بدنسازی این تیم افزایش پیدا کرد، اما فرهاد وارد گود شد و با ادبیاتی غلوآمیز از همکارش دفاع کرد. البته شاید او به عنوان نفر اول کادرفنی وظیفه داشته از سایر همکارانش پشتیبانی کند، اما در این مورد خاص به نظر می‌رسد به زودی صحت ادعای مجیدی محک خواهد خورد.

در حالی که قرار است مسابقات باقی‌مانده امسال از چهارم تیر تا نیمه مرداد به فشرده‌ترین شکل ممکن برگزار شود، بد نیست بدانید شلوغ‌ترین تقویم را در کل لیگ برتر همین استقلال دارد. آبی‌ها یک بازی عقب‌افتاده با فولاد دارند که چهارم تیر برگزار می‌شود و یک بازی هم در جام حذفی عقب هستند که برابر سپاهان برگزار می‌شود. به این ترتیب از بین 16 تیم لیگ برتری، استقلال صاحب پرفشارترین برنامه ممکن است؛ مگر اینکه مثلا آبی‌ها در همان مرحله یک‌چهارم نهایی جام حذفی به سپاهان ببازند و اوت شوند. همچنین به یاد داشته باشید استقلال در لیگ قهرمانان آسیا نیز حاضر است و بعد از پایان مسابقات داخلی، آنجا هم باید چهار یا پنج بازی (بستگی به صعود یا عدم صعود از مرحله گروهی) انجام بدهد. به علاوه استقلال در این مدت بیشترین سفر را هم به مناطق گرمسیری دارد و باید با تیم‌هایی مثل فولاد، شاهین بوشهر، پارس جنوبی جم و نفت آبادان در خانه حریفان دیدار کند. مجموعه این مسایل نشان می‌دهد بدن بازیکنان باید فوق‌العاده آماده باشد تا از پس مسابقات باقی‌مانده این فصل بر بیایند. این همان جایی است که ادعای مجیدی در مورد مهارت همکار بدنسازش محک خواهد خورد. بهتر است که فرهاد در این مورد درست گفته باشد!


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها