صداي پای لیگ
15849
دیگر تب و لرز را تمام کنید
03 تير 1399
127
ایرانی
روستوف با یک دو جین کرونایی واقعی ناچار شد با تیم دومش در لیگ روسیه شرکت کند، اما حتی شکست 10 بر یک هم باعث نشد این تیم بهانه‌های آنچنانی بگیرد.

روزنامه گل- بیانیه باشگاه استقلال خطاب به هوادارانش در استقلال و درخواست از آنها برای عدم حضور در فرودگاه، جدای از محتوایش یک نکته مهم داشت؛ اینکه نشان داد لیگ راستی راستی دارد شروع می‌شود. دیروز داوران هم دور هم جمع شدند، سمینار داشتند و تست کرونا دادند. بلیت‌ها گرفته شده و تیم‌ها ترتیب سفر و رزرو هتل‌شان را هم داده‌اند. همه اینها یعنی آنکه مسابقات استارت خواهد خورد و مردم بار دیگر بعد از چهار ماه می‌توانند فوتبال ببینند. در این مدت شاهد کلی اختلاف نظر و درگیری در مورد برگزاری یا لغو مسابقات لیگ بودیم. همه طرف‌های موافق و مخالف حرف‌های‌شان را زدند و مردم هم قضاوت کردند. این اواخر حتی جدل بین دو گروه فرسایشی هم شده بود. حالا اما کار فیصله پیدا کرده و تکلیف روشن است. لیگ برتر آغاز خواهد شد و بهتر است همه این واقعیت را بپذیرند.

تا دیروز تیم‌هایی داشتیم که فوج فوج بازیکن مبتلا به کرونا در آنها کشف می‌شد و بعد همه با هم خوب می‌شدند. در این مدت کلی حرف غیرمنطقی و بهانه عجیب و غریب هم شنیدیم. یک مربی داشتیم که می‌گفت: «یک ماه است کرونا گرفته‌ام»، در حالی که نه یک ماه پیش تمرینی شروع شده بود و نه اصولا دوره درمان کرونا اینقدر طول می‌کشد. آنهایی که تا دیروز این بهانه‌ها را می‌گرفتند، از فردا و با آغاز مسابقات هم می‌توانند نمایش تب و سرفه راه بیندازند و ملت را به ستوه بیاورند. کاش اما دوستان کوتاه بیایند و رقابت منصفانه و بی‌بهانه را انتخاب کنند. یادتان باشد روستوف با یک دو جین کرونایی واقعی ناچار شد با تیم دومش در لیگ روسیه شرکت کند، اما حتی شکست 10 بر یک هم باعث نشد این تیم بهانه‌های آنچنانی بگیرد.

فوتبال برای لذت بردن است. تا الان هر چه بهانه گرفتید و جنگ اعصاب راه انداختید کافی است. از حالا به بعد در زمین بجنگید و هواداران‌تان را خوشحال کنید. این توقع زیادی نیست واقعا.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها