15832
مـربی جدید گلرهای سپاهان امشب وارد اصفهان می شود
02 تير 1399
104
ایرانی
مربی دروازه‌‌بان‌های تیم فوتبال سپاهان امشب وارد اصفهان می‌شود.

روزنامه گل -

به گزارش روابط عمومی باشگاه سپاهان، واسکو اوورا  مربی جدید گلرهای سپاهان که جایگزین  روی تاوارس شده است، به زودی کارش را در تیم فوتبال سپاهان آغاز می کند. 

بر همین اساس پس از مذاکرات متعدد و طولانی با برخی مربیان طراز اول برای جانشینی روی تاوارس  به دلیل شرایط اپیـدمی بیماری کرونا به اصفهان بازنگشت، واسکو اوورا پرتغالی جانشین وی خواهد شد و امشب وارد اصفهان می‌شود.

اوورا پس از عقد قرارداد رسمی، کار خود را با کادر فنی و امیر قلعه نویی آغاز می‌کند. قرارداد وی با تیم فوتبال سپاهان تا پایان فصل جاری  و دستمزد او به صورت ماهیانه پرداخت می‌شود.

واسکو اوورا  41 ساله، اهل پرتغال و مربی دروازه‌بان‌های  تیم ملی بورکینافاسو و باشگاه‌های اسپورتینگ، آروکا، بلننرس و لیریا  از  لیگ برتر پرتغال  بوده است.دیدگاه های کاربران (1 دیدگاه)
deep blue 03 / 04 / 1399 51 : 15 : 17

سلام با این که تایپ کردن را دوست ندارم ولی بعضی از اخبار ناگزیرم می کند که انگشت به حروف رایانه ای شوم ، دروغگویی و دورویی گروهبان قندلی سیسیلی هنگامی که بارها و بارها به اثبات رسیده است ، این بار نیز با بکار گیری مربی خارجی دروازه بان ها ، برای طرفداران احساساتی رنگی ، که گاهی تحت تاثیر بازی های کودکانه رسانه ای این بزرگوار وطن دوست ! که همگان را اجنبی پرست و بیگانه دوست می خواند ، با عدم بکار گیری مربی دروازه بانهای کارآزموده ی ایرانی ، که تعدادشان هم کم نیست ، برای هزارمین بار ثابت کرد که از هر مستمسکی برای ترور شخصیت و دشمنی با بزرگان فوتبالی داخلی و خارجی استفاده می کند و چون به منافع مقامی و مالی شخصیت ناپایدارش می رسد، نقض گفته ها می کند و چون به حفظ منافع دار و دسته ی سیسیلی ها می رسد ، با رفتارش ثابت می کند که مربی ایرانی کیلویی چند ؟ برای یادآوری مصاحبه های دوران کی روش این نابغه ی عالم کژی ها را مرور کنید ، گذشته ی افراد ، چراغ راه آینده ی رفتاری و کرداری ایشان است ........


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها