در پی اعلام موضع صریح فدراسیون
15831
حالا انصراف بدهید، اگر راست می‌گویید
02 تير 1399
216
ایرانی
بعد از مدتها جرزنی و پافشاری برخی باشگاه‌ها روی لغو مسابقات لیگ نوزدهم، بالاخره فدراسیون فوتبال به زبان آمد و با انتشار بیانیه‌ای مستند و مستدل خطاب به آنها، روی برگزاری حتمی و قطعی رقابت‌ها تاکید کرد.

روزنامه گل -


بهروز رسایلی


چهار باشگاه تراکتور، ماشین‌سازی، نساجی و شهرخودرو در آخرین اقدام با انتشار متنی مشابه خواستار لغو بازی‌ها شده بودند. بیانیه مشترک چهار باشگاه مملو از فکت‌های اشتباه بود و تزلزل منطقی در آن موج می‌زد. به نظر می‌رسید این بار هم نامه آنها بی‌جواب باقی خواهد ماند، اما ظاهرا صبر سازمان لیگ به پایان رسید و تصمیم گرفت یک بار برای همیشه آب پاکی را روی دست بهانه‌جوها بریزد.


در جوابیه صادر شده می‌خوانیم که ستاد ملی مبارزه با کرونا، وزارت بهداشت و حتی شخص رییس‌جمهوری برگزاری مسابقات فوتبال حرفه‌ای بدون حضور تماشاگران را تایید کرده‌اند و به این ترتیب دیگر بهانه‌ای باقی نمی‌ماند. همچنین چهار باشگاه مخالف و مخصوصا شخص محمدرضا زنوزی مالک تراکتور، به دفعات خواهان دریافت تضمین در مورد حفظ سلامتی بازیکنان خود شده بودند. در جوابیه سازمان لیگ اما تصریح شده خبری از این تضمین نیست و هیچکس تحت هیچ شرایطی نمی‌تواند چنین ضمانتی بدهد.


حالا دیگر مخالفان برگزاری لیگ هیچ بهانه‌ای ندارند. نه می‌توانند بگویند فدراسیون جواب‌شان را نمی‌دهد و نه می‌توانند ادعا کنند نامه‌های‌شان در سیستم اتوماسیون اداری گم شده است. سازمان لیگ نامه را گرفته و جوابیه علنی به آن داده است. پس لطف کنید هر چه سریع‌تر تهدیدتان مبنی بر انصراف از لیگ را عملی کنید. بی‌صبرانه منتظریم ببینیم نتیجه چند هفته تهدید چه خواهد شد. حالا همه نگاه‌ها به شماست، ثابت کنید فقط لب و دهان نبودید. بروید کنار و اجازه بدهید تیم‌هایی جای‌تان را بگیرند که مشتاق بازی کردن هستند، فوتبال را دوست دارند و با دو سال ناکامی زیر میز نمی‌زنند. منتظریم ببینیم چه می‌کنید.

 

 


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها