پیشنهادهای اجرا نشده کاپیتان در تراکتور مثل آمدن مربی آلمانی
15790
مشکل دژاگه پول و کرونا نیست!
31 خرداد 1399
142
ایرانی
اشکان دژاگه به تراکتوری‌ها اعلام کرده است که به ایران برنمی‌گردد و با توجه به  این موضوع تراکتور باید 9 بازی باقی‌مانده را بدون یک از کاپیتان‌هایش ادامه دهد.

روزنامه گل -اما اینکه چرا دژاگه نمی‌خواهد برگردد و این موضوع فقط به کرونا ربط دارد یا دلخور است باید بگوییم در تبریز شایعه‌های زیادی در این خصوص راه افتاده است.


دژاگه 75 درصد از مبلغ قراردادش را گرفته است که با توجه به یک‌سوم باقی‌مانده لیگ او تمام پول این فصلش را گرفته است و نمی‌تواند مشکلی بابت پول داشته باشد و در مقابل تراکتوری‌ها به او بیشتر پول نداده‌اند که متضرر شوند. بنابراین باید گفت مشکل مالی منتفی است و باید بحث نیامدن دژاگه را جای دیگری جستجو کرد.


مدیرعامل باشگاه تراکتور مدعی شده که دژاگه به خاطر کرونا به ایران بر نمکی گردد چون خانواده‌اش احساس خطر کرده‌اند و به او گفته‌اند که به ایران برنگردد. اما اگر بحث کرونا در میان باشد بقیه تراکتوری‌ها این روزها تمرین می‌کنند حتی مسعود شجاعی هم به تبریز برگشته و در کنار تیم تمرین می‌کند. بنابراین می‌توان گفت علت اصلی کرونا نیست البته شاید کرونا نقش داشته باشد اما نه آنقدر که دلیل اصلی باشد.


در همین راستا از گوشه و کنار باشگاه و تبریز خبر می‌رسد که دژاگه خواسته‌هایی ازملک باشگاه دارد که گفته می‌شود غیرمعقول هم نیست تا جاییکه بعضی از این خواسته‌ها جنبه پیشنهاد هم داشته است.
طبق همین شنیده‌ها گویا دژاگه قبل از اینکه ساکت الهامی سرمربی تراکتور شود به مالک باشگاه پیشنهاد مربی ایرانی اصل المانی را داده بوده است تا سکان هدایت تراکتور به عهده بگیرد. گفته می‌شود دژاگه به زنوزی گفته بوده که الکساندر نوری بهترین گزینه است و می‌تواند به تراکتور کمک کند و خواسته‌های این باشگاه تبریزی را طی یک برنامه 3 ساله به‌خوبی به اجرا دربیاورد. اما گویا زنوزی زیر بار این مسئله نرفته یا اینکه در جذب نوری موفق نبوده است!


موضع به همین‌جا ختم نمی‌شود در ادامه بعد از کرونا و رفتن دژاگه به آلمان گویا در یک تماس دیگر با مالک از نوع نجوه برخورد و عملکرد زیردستانش ناراحت بوده و این زیردستان مدیرعامل‌های باشگاه بودند که پی دی پی عوض شدند یا شخص دیگری هنوز معلوم نیست اما از زنوزی خواسته تا مدیران تحت مالکیتش رفتار مناسب‌تری داشته باشند.


حال با تمام این اوصاف و شرایطی که پیش‌آمده باید دید دژاگه به ایران برمی‌گردد یا خیر. او یک سال دیگر با تراکتور قرارداد دارد که گویا در قراردادش ذکرشده می‌تواند هرسال را جداگانه تمدید کند و برای هر فصل باید با مدیران این باشگاه به توافق برسد. برای همین او می‌تواند دیگر به این تیم تبریزی برنگردد!

 


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها