گلر لیگ برتری برای 9 بازی در پرسپولیس
15771
جانشین بیرو برای نیمکت نشینی می‌آید
27 خرداد 1399
212
ایرانی
دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپولیس دقیقه 90 از سفر به بلژیک بازماند تا حرف‌وحدیث در خصوص ماندن و رفتن او دوباره به بحث اصلی محافل فوتبالی خصوصاً پرسپولیسی‌ها تبدیل شود. 

روزنامه گل -

 

در همین راستا، باشگاه پرسپولیس طی نامه‌ای به باشگاه بلژیکی اعلام کرده که آماده هرگونه همکاری است تا در اسرع وقت بیرانوند را راهی آن کشور کند.  از سوی دیگر وکیل بیرانوند هم مدعی شده که قوانین جدید اروپا به خاطر کرونا و عدم همکاری پلیس هلند باعث شده تا بیرانوند نتواند به بلژیک برود و خودش را به باشگاه آنتورپ معرفی کند. بیرانوند بعدازاینکه موفق نشد به بلژیک برود از عصر همان روز دوباره به تمرینات پرسپولیس برگشت تا ضمن آمادگی بدنی کماکان منتظر باز شدن مرزها فرودگاهی در اتحادیه اروپا و رفتن به بلژیک باشد.

 

یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس از نرفتن بیرانوند بسیار خوشحال است چراکه  بر روی او برای 9 بازی باقی‌مانده خیلی حساب کرده است. طبق شنیده‌ها و اشاره‌ای هم که وکیل بیرانوند داشته با استناد به اطلاعیه فیفا در دوران کرونا بازیکنانی که قراردادشان تمام می‌شده می‌توانند تا پایان بازی‌های آن فصل در تیم خود باقی بمانند و بعد راهی تیم دیگری شوند. برای همین کادر فنی پرسپولیس امیدواراست که بیرانوند بماند اما خود این بازیکن به دنبال این است تا هرچه زودتر برود تا از تمرینات آنتورپ عقب نماند و بتواند جایگاه خود را در درون دروازه این تیم ثابت کند. حالا از باشگاه پرسپولیس خبر می‌رسد که کادر فنی بیکار ننشسته و با در نظر گرفتن این احتمال که بیرانوند طی همین یکی دو هفته اگر رفتنی شد بتوانند یک جانشین موقت مطمئن و باتجربه برای او پیدا کنند. کادر فنی پرسپولیس در غیاب بیرانوند بر روی رادوشویچ به‌عنوان دروازه‌بان اول حساب کرده است و از این بابت هیچ مشکلی ندارد اما با توجه به مصدومیت دروازه‌بان سوم این تیم و حتی با اضافه شدن دروازه‌بان تیم امید به دنبال یک گزینه باتجربه هستند که  بتواند در این 9 بازی به‌عنوان ذخیره مطمئن بر روی نیمکت بنشانند تا درصورتی‌که اگر برای رادو اتفاق افتاد از او در درون دروازه استفاده کنند.

 

طبق شنیده‌های ما گزینه کادر فنی باشگاه پرسپولیس یک دروازه‌بان باتجربه ایرانی است که در لیگ برتر درون دروازه یک تیم شهرستانی ایستاده بود. این دروازه‌بان باتجربه که سال‌ها درون دروازه تیم شهرش فیکس بود به خاطر عملکرد ضعیف دریکی دو سال گذشته به نیمکت چسبیده بود و بیشتر در جام حذفی و بازی‌های آسان که تأثیری درروند تیم نداشت درون دروازه می‌ایستاد. این گلر درنهایت از تیم شهرش بنا به دلایلی که معلوم نشد فنی بوده یا غیر فنی کنار گذاشته شد! البته باید این را هم اضافه کنیم که دروازه‌بان فوق شاگرد یحیی گل محمدی و داوود فنایی هم بود ه و با توجه به همین شناخت قصد دارند درصورتی‌که اگر بیرانوند حتی اگر یک درصد هم ماندنی نشد از او برای 9 بازی و به‌طور موقت تا پایان فصل به‌عنوان ذخیره راداشویچ استفاده کنند. گفتنی است گویا پرسپولیس می‌تواند به‌عنوان بازیکن آزاد از این بازیکن استفاده  کند، برای همین به دنبال این گلر است چون در حال حاضر تیم ندارد.   

 


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها