نامه جدید شش باشگاه به فدراسیون
15759
تومار انصراف بازیکنان و مربیان از بازی در لیگ برتر
26 خرداد 1399
150
ایرانی
اعضای شش باشگاه لیگ برتری با ارسال نامه ای که در پایین آن امضای برخی از بازیکنان آن‌ها دیده می‌شود، از ادامه لیگ نوزدهم انصراف دادند.

به گزارش "ورزش سه"، در فاصله کمتر از 10 روز تا شروع مسابقات لیگ برتر، هنوز تردیدهای جدی برای چند باشگاه درخصوص آغاز لیگ برتر وجود دارد و حالا چهار باشگاه خصوصی فوتبال ایران  و دو باشگاه بحران زده با ارسال نامه ای به سرپرست فدراسیون فوتبال یعنی حیدر بهاروند اعلام کرده اند که از حضور در ادامه مسابقات لیگ نوزدهم معذور هستند .


باشگاه های تراکتور، شهرخودرو، ماشین سازی، پارس جنوبی، پیکان و نساجی ارسال کنندگان این نامه هستند که این بار امضای برخی از بازیکنان خود را هم زیر نامه دارند و در متن آن نیز نوشته اند: مقایسه لیگ کشور عزیزمان با سایر کشورها به دلایل مختلف قیاس مع الفارغ است. از جمله این فقط در کشور ماست که فدراسیون و سازمان لیگ باوجود سیر صعودی ابتلا به کووید 19 اصرار به برگزاری ادامع مسابقات لیگ دارد.

 

همچنین در ادامه از «بزرگان و زعمای فوتبال» پرسیده شده که بر منای کدام دلیل منطقی و علمی یقیم حاصیل کرده اند که وضعیت کشور از حیث شیوع و خطر ابتلا به این بیماری کشنده بهتر از سه ماه قبل است تا وجدان بیدار نیز در پی آن حکم به پذیرش ادامه مسابقات دهد.

 

در این نامه از فدراسیون فوتبال خواسته شده تا عواقب ناشی از شروع لیگ را برعهده بگیرد و در پایان آن بازیکنان، مربیان و دست اندرکاران این تیم ها، انصراف خود را از لیگ برتر اعلام کرده اند.

 

در این نامه تاکید شده که در صورتی که فدراسیون پاسخگوی این نامه و درخواست تیم ها نباشد، موضوع را به نهادهای بین المللی از جمله فیفا ارجاع خواهند داد تا مشکل به این شکل حل شود.

 دیدگاه های کاربران (1 دیدگاه)
کالاگان 26 / 03 / 1399 14 : 13 : 11

چقدر غلط املایی اخه


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها