۵۵٠ هزار دلار بدهی به شفر یعنی صفر،
15758
سعادتمند: چارت باشگاه را با تلفیق از رئال و بارسا نوشتیم
26 خرداد 1399
83
ایرانی
مدیرعامل استقلال امروز جلسه ای با معاونان و کارمندان باشگاه برگزار کرد.

روزنامه گل -

 

به گزارش رسانه رسمی باشگاه استقلال، امروز (دوشنبه) جلسه‌ای میان احمد سعادت‌مند مدیرعامل استقلال با معاونان و کارمندان این باشگاه برگزار شد.


احمد سعادتمند در ابتدای جلسه گفت: خیلی دوست داشتم زودتر با هم صحبت کنیم. ما یک خانواده هستیم که بخشی از کار را در باشگاه استقلال گرفته‌ایم. ما در باشگاهی هستیم که ۳۰-۴۰ میلیون هوادار نگاهش به اینجاست. در این مدت درگیر کارهای سخت مربوط به تامین منابع بودیم و نگران هم نیستیم و نمی‌گذاریم اتفاق بدی برای استقلال رخ دهد. از شما می‌خواهم با انرژی مضاعف، تصور کنید روز اول کاری شماست و با انرژی بیشتری کار را ادامه دهید. سلامت و دیانت در کار مهم است. قطعا شما عزیزان این نکات را به خوبی می‌دانید.

 

مدیرعامل استقلال ادامه داد:خواهش من این است که همه جوانب را در نظر داشته باشید و نماینده اصیل باشگاه استقلال باشید. همه باید هم قسم شویم تا حقوق از دست رفته استقلال را برگردانیم. این باشگاه باید بزرگی کند. این باشگاه پرطرفدارترین و پر افتخارترین باشگاه ایران است. ما بدهی ارزی و ریالی داریم و این موضوع ما را اذیت می‌کند و ما تلاش می‌کنیم تا به نقطه صفر برسیم ولی کار سخت است. باید متحد باشیم و نگذاریم اخبار خانواده خارج شود. پشت هم باشیم و برای باشگاه کار کنیم.  باید اتفاقات بد را جمع کنیم. یک عده تلاش می‌کنند پرونده‌های استقلال را جوری دیگر در رسانه‌ها مطرح کنند.

 

وی افزود: ما نباید به خاطر عدم پرداخت یک بدهی، قرارداد جدید امضا کنیم و ۵۰ درصد به قرارداد قبلی اضافه کنیم. نباید بگوییم شفر را با ضرر صفر جمع می‌کنیم و بعد ببینیم که ۵۵۰ هزار دلار باید به او بدهیم. ۵۵۰ هزار دلار صفر است؟ آیا با وضعیت مملکت و شرایط کشور، پرداخت ۱۰ میلیارد تومان صفر حساب می‌شود؟ کل حقوق باشگاه استقلال در ماه  ۲۰۰ میلیون تومان است بعد ۱۰ میلیارد صفر است؟ نمی خواهم وارد جزییات شوم ولی جالب است که عده‌ای با افکار عمومی بازی می‌کنند.


سعادت‌مند در ادامه با اشاره به تغییر چارت باشگاه استقلال، بیان کرد: بعد از مطالعه ساختار باشگاه‌هایی مثل بارسلونا، رئال مادرید، اتلتیکو مادرید، منچستر یونایتد و ... چارت آن‌ها را تلفیق کردیم و بعد از بومی سازی آن‌ها، معاونین و شرح وظایف را مشخص کردیم تا ساختار شکل بگیرد. همه بخش‌ها به صورت تخصصی کار دنبال می‌شود. عزیزان با مقام بالادستی خود هماهنگ باشند و در قالب یک خانواده کار را دنبال کنیم.

 

در پایان معارفه رسمی آقای مهندس شعبانی مشاور اجرایی و برنامه ریزی و مدیر حوزه مدیرعامل، دکتر شهرام عظیمی معاون مدیریت توسعه و منابع، مهندس مددی معاون ورزشی، مهندس مهدی نوروزی معاون اقتصادی و بازاریابی، کفشدوزمقدم مدیر حقوقی و قیم مدیر روابط بین المللی صورت پذیرفت.

 


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها