سالی پرحاشیه و پر مصدومیت برای شماره 8
15610
فرشید اسماعیلی در استقلال می‌ماند؟
18 خرداد 1399
96
ایرانی
فرشید اسماعیلی که تازه از بند یک مصدومیت طولانی‌مدت دیگر رهاشده بود، برای چندمین بار طی چند سال اخیر آسیب دید.

روزنامه گل -مصدومیت دوباره شماره 8 استقلال از ناحیه همسترینگ به‌اندازه‌ای است که گفته می‌شود احتمالاً به بازی 29 خرداد (12 روز دیگر) مقابل فولاد خوزستان نمی‌رسد. اسماعیلی پس از بازگشت از مصدومیت که به قبل از تعطیلی لیگ به دلیل شیوع ویروس کرونا برمی‌گردد هم نا آماده نشان داد و در بازی‌هایی که حضور داشت از روزهای اوجش فاصله زیادی گرفته بود.

 

هافبک 26 ساله استقلال یکی از بازیکنانی است که در پایان فصل قراردادش تمام می‌شود. یکی از احتمالاتی که درباره شماره 8 وجود داشت بحث ترانسفرشدن او به لیگ‌های خارجی به‌ویژه لیگ ستارگان قطر بود که با توجه به آسیب‌دیدگی‌های پیاپی و طولانی‌مدت اسماعیلی در این فصل شانس او برای لژیونر شدن را به‌شدت کاهش می‌دهد. درنتیجه تمدید شدن راحت قرارداد این بازیکن محتمل است. موضوع دیگری که درباره اسماعیلی وجود دارد ارزش قرارداد او برای فصل آینده است.

 

در شرایطی که خبر می‌رسید این بازیکن برخلاف قراردادی که 3 سال قبل با رقمی مناسب تمدید کرده بود، امسال خواهان افزایش چشمگیر دستمزد خودش شده است. با این آسیب‌دیدگی‌ها حالا  رقم قرارداد اسماعیلی هم تحت تأثیر قرار خواهد گرفت و احتمالاً باشگاه و مدیرعامل استقلال برای حفظ این بازیکن آن‌قدرها از طرف هواداران و رسانه‌ها تحت‌فشار قرار نمی‌گیرد. اسماعیلی بعد از مصاحبه‌ای که علیه سعادتمند انجام داد حسابی از سوی پیشکسوتان سعادتمند مورد هجمه و انتقاد قرار گرفت.

 

بعد از حمله به سعادتمند و حاضر نشدن در کمیته انضباطی و عدم تمکین از مدیریت استقلال، او با وریا غفوری کاپیتان تیم هم دچار اختلاف شد و باوجود آشتی ظاهری گفته می‌شود که هنوز از هم کدورت دارند و دل‌چرکین هستند. با توجه به این‌همه موضوع درباره شماره 8 استقلال از حمله به سعادتمند تا اختلاف با وریا غفوری و مصدومیت‌های طولانی و زیاد، سرنوشت او در استقلال فصل آینده چطور رقم خواهد خود و چطور خواهد شد. استقلال در نیم‌فصل زمستانی هم استقلال به دنبال خرید یک هافبک خارجی بود که در خرید آیاندا پاتوسی ناکام ماند. با توجه به این شرایط و آسیب‌دیدگی‌های طولانی و سخت فرشید اسماعیلی و همچنین داریوش شجاعیان که برای دومین بار رباط صلیبی پاره کرد، استقلالی‌ها برای نقل و انتقالات از حالا به فکر خرید یک هافبک هستند حالا چه اسماعیلی تمدید کند و چه برای تمدید قرارداد به توافق نرسد.        

 

 


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها