خواست بازیکنان از کادرفنی و مدیریت باشگاه
15608
مثل تمدید برانکو با ربیع خواه با حاجی همین حالا ببندید!
18 خرداد 1399
86
ایرانی
خبر مصدومیت محمد انصاری که در چارچوب تمرین روز چهارشنبه سرخ‌ها دری جریان ضربه سیامک نعمتی به پای این بازیکن در نهایت منجر به پارگی دوباره رباط صلیبی چپ سرخ‌ها شد به شدت بازیکنان این تیم را که آماده شروع دوباره رقابت‌های لیگ می‌شوند، شوکه کرد.

روزنامه گل -

حتی طبق شنیده‌های ما سیامک نعمتی هم که در جریان این مصدومیت قرار داشت آنقدر از این اتفاق ناراحت بود که بعد از این اتفاق بارها از محمد انصاری عذرخواهی کرد و حتی ناراحتی اش سبب شد به ادامه تمرین آنچنان که باید و شاید دل ندهد. این اتفاق و قطعی شدن دوری طولانی محمد انصاری به جز نعمتی بقیه بازیکنان این تیم را ناراحت کرده و همه از این مساله در شوک هستند. در این میان گویا بازیکنان و به خصوص بزرگترهای تیم بعد از تمرین با توجه به پایان قرارداد محمد انصاری برای روحیه دادن این بازیکن بحث تمدید قرارداد او را از سوی باشگاه پیش کشیده‌اند که بتواند یک عامل روحیه بخش برای این بازیکن باشد تا امیدوارانه کارش را برای درمان و برگشتن به میادین دنبال کند.

 

حتی در این خصوص بحث محسن ربیع خواه را پیش کشیده‌اند که در زمان برانکو این اتفاق وقتی برایش افتاد، پروفسور تمام قد پشت محسن درآمد و باشگاه را ملزم کرد تا قرارداد او را تمدید کنند. اتفاقی که سبب شد ربیع خواه با قدرت دوران درمان خودش را سپری و بعد از اتمام کار با کیفیتی مناسب بتواند در خدمت پرسپولیس باشد. به همین خاطر بازیکنان گویا به دنبال این هستند با مصدومیت محمد انصاری حالا این نقش را یحیی گل محمدی ایفا کند و به عنوان سرمربی پرسپولیس مثل زمان برانکو و کاری که برای ربیع خواه کرد پا پیش گذاشته و از باشگاه بخواهد تا قرارداد محمد انصاری را تمدید کنند. بدون شک یحیی هم با توجه به روحیاتی که از او سراغ داریم از پیشنهاد استقبال خواهد کرد و باید دید واکنش باشگاه به خواسته سرمربی و بازیکنان در قبال تمدید قرارداد انصاری چه خواهد بود؟

 

 


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها