استقلال با بدنسازی مناسب می‌تواند بهترین نتایج را در هفته‌های باقی مانده کسب کند
15606
محمد محمدی: اوضاع در دوران سعادتمند بهتر شده
18 خرداد 1399
61
ایرانی
محمد محمدی پیشکسوت تیم استقلال درباره شرایط مدیریتی در باشگاه سابق خودش و همچنین سبک فوتبالی که این تیم در لیگ برتر نوزدهم به معرض نمایش گذاشت با ما همکلام شد.

روزنامه گل -اوضاع مدیریتی استقلال در دوران حضور احمد سعادتمند را چطور می‌بینید؟


به اعتقاد من شرایط نسبت به قبل بهتر است البته این بهتر بودن دلیل بر کامل بودن نیست! امیدوارم ایشان بتواند به وعده‌هایی که در این مدت داده است عمل کند.


بیشتر در این باره توضیح می‌دهید؟


بله، به نظر من تا به امروز در جامعه فوتبال شرایط به شکلی بوده که هر کسی هر حرفی می‌زده به آن عمل نمی‌کرده و وقتی یک نفر می‌آید و به حرفی که زده عمل می‌کند همه از خوشحالی پرواز می‌کنند در حالی که این یک کار عادی است.


چطور؟


خب وقتی مدیر، مسئولیت یک مجموعه را بر عهده می‌گیرد باید از عهده مشکلات و مسائل آن بربیاید و وقتی این کار را انجام دهد کاری را کرده که برایش حقوق می‌گیرد، بنابراین شادی و شعف ندارد. با این وجود من معتقدم آقای سعادتمند در دوران کوتاهی که به باشگاه استقلال آمده توانسته با نحوه مدیریتش استقلال را به حرکت دربیاورد و این می‌طلبد که همه به او کمک کنند و چوب لای چرخ کار باشگاه نگذارند.


فکر می‌کنید در جام حذفی و لیگ برتر چه جایگاهی را می‌توان برای استقلال در نظر گرفت؟


وقتی در ابتدای فصل، استقلال را دیدم متوجه شدم تغییرات عمده‌ای در سبک فوتبالی این تیم انجام شده است.


منظورتان دوران حضور استراماچونی است؟


بله، وقتی استراماچونی آمد استقلال سبک فوتبالش تغییر کرد و حتی وقتی از این تیم رفت و فرهاد مجیدی جایگزین او شد استقلال باز هم با هم سبک نتایج درخشانی در لیگ و آسیا گرفت و بیشترین گل زده در لیگ برتر را داشت. مردم ما این فوتبال را می‌پسندند.


حالا فکر می‌کنید استقلال با این شرایط چه نتایجی در آینده می‌گیرد؟


نتایج خوبی برای استقلال رقم خواهد خورد، اما به شرط اینکه تیم از نظر آمادگی جسمانی در سطح بالایی باشد. امروز در بوندس‌لیگا می‌بینیم بازیکنان پس از یک نیمه بازی بیرون از زمین مشغول یخ‌درمانی هستند، چون فوتبال بازی نکردن برای مدت طولانی بدن فوتبالیست را به افت می‌برد و طاقت فشار زیاد را ندارد. قطعاً استقلال با بدنسازی مناسب می‌تواند بهترین نتایج را در هفته‌های باقی مانده کسب کند.

 

 


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها