خبر شوکه کننده برای پرسپولیس؛
15570
انصاری دوباره رباط پاره کرد؟
15 خرداد 1399
174
ایرانی
روز گذشته در تمرین سرخ ها در ادامه مراحل آمادگی برای شروع مسابقات، یک خبر شوکه کننده به بیرون مخابره شد که محمد انصاری، مدافع چپ سرخ ها دچار مصدومیت شد

روزنامه گل - روز گذشته در تمرین سرخ ها در ادامه مراحل آمادگی برای شروع مسابقات، یک خبر شوکه کننده به بیرون مخابره شد که محمد انصاری، مدافع چپ سرخ ها دچار مصدومیت شد. این مصدومیت که در همان پایی بود که به خاطر آن و بابت پارگی رباط صلیبی بود نگرانی ها را دوچندان کرد. در این خصوص پزشکان پرسپولیس جواب قطعی را به بعداز گرفتن نتایج آزمایش MRI موکول کردند. گفته می شود به احتمال زیاد این بازیکن رباط صلیبی پاره کرده و حتی شنیده شده خود انصاری بعد از مصدومیت به اطرافیان خود اعلام کرده مطمئن است رباط پاره کرده و این اتفاق در همان جایی است که دفعه قبل او را تقریبا یک فصل از میادین دور کرد.

با این حساب و این خبر بد برای یحیی، او شرایط عجیبی در ادامه فصل خواهد داشت. از یک سو حالا او تنها محمد نادری را دارد و برای فصل آینده همان طور که قبلا هم گفتیم چپ او به شدت خواهد لنگید. مصدومیت احتمالی انصاری که امسال قراردادش هم با سرخ ها تمام می شود قطعا او را مدتی از میادین دور خواهد کرد و شاید برگشت دوباره اش را به جمع سرخ ها با اما و اگر مواجه سازد.

از طرف دیگر احتمال قرضی ندادن نادری از سوی باشگاه بلژیکی و اینکه گویا خود باشگاه هم تمایلی به حفظ قرضی بازیکنی را ندارد، باعث شده که از حالا نگرانی های گل محمدی برای فصل بعد بی جهت نباشد. باید دید با این تفاسیر این اتفاق چه موقع و چه زمانی از سوی باشگاه اعلام می شود که وضعیت محمد انصاری برای ادامه فصل چه خواهد بود و اینکه آیا او اولین مصدوم شروع لیگ بعد از تعطیلی لیگ به خاطر کرونا خواهد بود یا نه؟


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها