باید این مساله رسمی بگویند تا ما موضع خودمان را اعلام کنیم اما
15513
رمضانی: این طوری نمی‌شود که شب بخوابیم و صبح بگویند یک تیم قهرمان شده!
10 خرداد 1399
96
ایرانی
با بالا رفتن تعداد مبتلایان به ویروس کرونا گویا دوباره  ماجرای شروع لیگ نوزدهم و ادامه مسابقات برای تعیین و تکلیف تیم قهرمان و تیم‌های سقوط کننده قرار است در هاله‌ای از ابهام قرار بگیرد.

روزنامه گل -حسن بابازاده


شرایطی که به نظر می‌رسد طبق شنیده‌ها برخی باشگاه تلویحا با مشخص شدن قهرمان و تیم‌های سقوط کننده براساس شرایط فعلی جدول کنار آمده‌اند و در این بین چند پیشنهاد هم از جمله حفظ این جدول و اضافه شدن دو تیم قهرمان لیگ یک برای لیگ بیستم تا بازی‌ها با 18 تیم انجام شود، مطرح شده است. در این خصوص سعید رمضانی، سرپرست باشگاه استقلال واکنش جالبی در گفت و گو با «گل» به این مساله داشت.


شنیده شده که گویا قرار است با توجه به افزایش تعداد مبتلایان لیگ تعطیل و پرسپولیس قهرمان شود و در کنار آن تیم‌های انتهای جدولی سقوط و مابقی بالانشینان هم برای سهمیه مشخص شوند.


در این خصوص آقای سعادتمند باید صحبت کند.


موضع خود شما چیست؟


واقعا باید چه بگویم و من اصلا موضع خاصی ندارم.  


قطعا مخالف هستید؟


ببینید بحث این است که این طوری نمی‌شود تصمیم گرفت.  باید باشگاه‌ها را صدا کنند و بعد تصمیم بگیرند. چه کسی این تصمیم را گرفته است؟


گویا سازمان لیگ چون معاون وزیر ورزش هم گفته است در این زمینه سازمان باید تصمیم بگیرد.


این مساله باید رسمی اعلام شود تا ما آن موقع بتوانیم موضع خودمان را بگوییم.


چون گرشاسبی مدیرعامل پیکان هم این مساله را به نوعی در مصاحبه اش تایید کرده است؟


باید این موضوع کارشناسی بشود و همین طوری نمی‌شود تصمیم گرفت. واقعا نمی‌شود که شب بخوابیم و صبح بگویند یک تیم قهرمان شده است. به همین خاطر است که می‌گویم باید مدیران بنشینند و بحث کنند تا یک تصمیم نهایی گرفته شود.

 

 


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها