15409
معرفی هیات مدیره پنج نفره باشگاه پرسپولیس پس از ماه رمضان
28 ارديبهشت 1399
106
ایرانی
وزیر ورزش اعضای جدید هیات مدیره باشگاه پرسپولیس را انتخاب کرده و قصد دارد پس از پایان ماه مبارک رمضان آنها را معرفی کند.

روزنامه گل -

استعفای مهدی محمدنبی و ایرج عرب از هیات مدیره باشگاه پرسپولیس سبب شد تا مهدی رسول پناه رئیس این مجموعه در کنار مهرداد هاشمی و علی رغبتی به فعالیت خود ادامه داده و پرسپولیس را در روزهای نبودن مدیرعامل هدایت کنند.

هیات مدیره سه نفره ای که اختلافات فراوانی در راستای انتخاب کارگزار باشگاه برای درآمدزایی از برند سرخ ها داشتند. اختلافاتی که مانع از امضای برگه متمم قرارداد کارگزار با پرسپولیس توسط مهرداد هاشمی شد.

با این حال مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان که ریاست حقوقی مجمع باشگاه پرسپولیس را بر عهده دارد تصمیم به حفظ هر سه نفر در هیات مدیره سرخ ها دارد.

پیگیری های خبرنگار مهر نشان از ورود یک عضو اقتصادی که تاکنون سابقه ای در امور باشگاهداری نداشته اما می تواند به خصوصی سازی سرخ ها کمک کند، دارد. همچنین سلطانی فر قصد دارد نفر پنجم هیات مدیره را از بین مدیران سابق باشگاه انتخاب کند تا در کنار سه عضو فعلی به فعالیت بپردازد.

دو عضو جدید هیات مدیره باشگاه پرسپولیس به احتمال فراوان پس از تعطیلات عید فطر معرفی خواهند شد تا اقدام به انتخاب مدیرعامل و ادامه روند جاری باشگاه تا پایان فصل رقابت های لیگ برتر کنند.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها