خیلی خوب است که مدیران حقوق بالا دریافت می‌کنند
15402
روشن: این قدر بیکار نیستم که ببینم در استقلال چه خبر است!
28 ارديبهشت 1399
113
ایرانی
حسن روشن پیشکسوت استقلال که همواره به صراحت لهجه مشهور است، اعتقاد دارد افشای اسناد باشگاه استقلال در رسانه‌ها اتفاق خوبی است زیرا باعث می‌شود مردم از خیلی از اتفاقات باخبر شوند و برخی مدیران به سادگی نتوانند روی کارها و ناکارآمدی خود سرپوش بگذارند.

روزنامه گل -پیشکسوت جنجالی آبی‌ها اینبار هم با صداقت خود یک گفتگوی جذاب داشت که در ادامه می‌توانید آن را بخوانید.


از شرایط استقلال خبر دارید؟


حقیقتش را بخواهید استقلال را پیگیری نمی‌کنم. این قدر بیکار نیستم که ببینم در تیم چه خبر است. در خانه خودم را نیز قرنطینه کردم.


حالا شما استقلال را پیگیری نمی‌کنید اما بازیکنان این تیم علیه مدیریت بیانیه دادند؟


وای به حال باشگاهی که بازیکنانش علیه مدیرعامل بیانیه می‌دهند ما هم در جوانی وقتی پول‌مان را نمی‌گرفتیم ناراحت می‌شدیم اما از این کارها نمی‌کردیم البته فکر می‌کنم وزیر در این بین بیشتر از هر کس دیگری مقصر است. همیشه می‌رود نفراتی را می‌آورد که متخصص آوردن بدهی و ایجاد مشکلات برای باشگاه هستند.


سوژه روز استقلال دریافت حقوق میلیونی مدیران است در این باره چه نظری دارید؟


خیلی خوب است که مدیران حقوق بالا دریافت می‌کنند. من همیشه در جلسه‌ای که پیش وزیر بودم به خود ایشان هم گفتم آوردن مدیران مجانی هیچ فایده‌ای ندارد. اتفاقا باید مدیران پول بگیرند تا بتوانی آنها را سوال و جواب کنید و درباره عملکردشان بازخواست شوند و توضیح دهند.


اما ظاهرا سعادتمند درخواست حقوق 15 میلیون تومانی کرده است؟


خدا پدر و مادر رییس جمهور را بیامرزد که یارانه 45 تومانی می‌دهد حداقل با همین پول خیلی‌ها مشکل‌شان حل می‌شود. دوستان اما به نظر می‌رسد در مدیریت استقلال به این مبالغ راضی نیستند و پول بیشتری نیاز دارند. فقط مشخص نیست چرا دولت به مردم یارانه 45هزار تومانی می‌دهد و آنها باید مشکل‌شان را حل کنند اما این آقایان انگار دخل و خرج بیشتری دارند که باید ماهی اینقدر فقط از باشگاه بگیرند.


این روزها اسناد و مدارک باشگاه استقلال هم در اختیار رسانه‌ها است و باعث ناراحتی هواداران و خصوصا مدیران نیز شده است. نظر شما در اینباره چیست؟


من کاملا موافق هستم. اتفاقاخیلی اتفاق خوبی است زیرا که مردم می‌فهمند در این باشگاه‌ها چه خبر است و چه کسی کار درست را انجام می‌دهد و چه کسی ناکارآمد و چه بلایی سر باشگاه می‌آید.


تکلیف لیگ هم همچنان مشخص است و به نظرتان اگر لیگ ناتمام شود چه تیمی باید به عنوان قهرمانی  مشخص گردد؟


اگر قرار است لیگ برگزار نشود قهرمان هم نباید تیمی را اعلام کند. حتی تیم‌ها به دسته پایین هم نباید بروند باید آن را از اول شروع کنند. لیگ زمانی به پایان می‌رسد و قهرمان و دیگر اتفاقات آن مشخص می‌شود که طبق پروسه آن تمام بازی‌ها تمام شود.

 

 


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها