15386
معاون پزشکی استقلال: کسانی که المپیک را تعطیل کردند درکی از ورزش نداشتند؟
27 ارديبهشت 1399
104
ایرانی
معاون پزشکی باشگاه استقلال گفت: یک عده می‌خواهند لیگ را برگزار کنند و حتما این کار را انجام می‌دهند و بر آن پافشاری دارند.

روزنامه گل -

دکتر امین نوروزی در خصوص شروع  مجدد لیگ با پروتکل‌های بهداشتی اظهار داشت:در این چند روز گذشته مسؤولان مصاحبه‌های خوبی انجام داده‌اند و متفق‌القول بر سر این موضوع تاکید کردند که لیگ برگزار شود. در این موضوع گروه‌های پزشکی که در کنار بازیکنان مصدوم  هستند می‌توانند نظر اصلی را بدهند.  یک عده که می‌خواهند لیگ را برگزار کنند و حتما هم می‌توانند این کار را انجام دهند و بر آن پافشاری می‌کند.

وی افزود: کاری به قهرمانی و غیرقهرمانی در لیگ ندارم. همه بازیکنان زندگی حرفه‌ای دارند ما مطمئن هستیم اما برایشان مشکلاتی رخ می‌دهد. ما از حداقل امکانات هم محرومیم چطور می‌توانیم زمین چمن را عاری از میکروب کنیم؟ مسؤولان چه ضمانتی می‌‌دهند کیت‌های تست پزشکی بیاورند و از تیم تست بگیرند؟ شاید آن بازیکن از خودرویی به خودروی دیگر،‌ اتاقی به اتاق دیگر یا جایی به جای دیگر برود و به این ویروس مبتلا شود، این ویروس خطرناک و مهلک است.

دکتر نوروزی در گفت و گو با رادیو تهران در خصوص درخواست باشگاه استقلال از سازمان لیگ عنوان کرد: من را از جایگاه استقلال معرفی نکنید، من را از جایگاه سلامت باید بخوانید، زمانی که من در فوتبال حضور داشتم به جزء دکتر زرینی کسی در کنار بازیکنان نبودند و دوستان در بیمارستان به مصدومین کمک‌رسانی می‌کردند. می‌دانیم مشکلات به زندگی بازیکنان وارد می‌شود و چه اتفاقی برای فوتبال حرفه‌ای‌شان رخ می‌دهد. المپیک تعطیل شده است آیا آنها درکی از ورزش نداشته‌اند؟ در این روزها نامه‌ای به سازمان لیگ خواهیم فرستاد باید به ما وسایل ضدعفونی دست و سطوح بدهند. نمی‌شود زمین چمن را حصارکشی کرد و این اتفاق برای زمین شماره دو هم رخ نمی‌دهد که فقط استقلال تمرین کند.

وی در خصوص قهرمانی تیم‌ها در لیگ عنوان کرد: از جانب تیم استقلال صحبت نمی‌کنم این هفته‌های باقیمانده تیم‌هایی که بالا هستند تجربه نشان داده است که امتیاز از دست می‌دهند و پایین می‌آیند. من سلامتی بازیکنان را دغدغه دارم و این را مطمئن هستم که لیگ را برگزار خواهند کرد و امیدوارم هیچ مشکلی برای ورزشکاران پیش نیاید.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها