شوخی با گزارشگر حماسه‌سرا
14511
همان در «پایتخت» بمان آقای خیابانی!
11 فروردين 1399
132
ایرانی
تصور می‌کنیم برای همه ما بهتر باشد که او در «پایتخت» بماند؛ جایی که برازنده حماسه‌سرایی‌های همیشگی این گزارشگر قدیمی است و اعصاب مخاطب را هم خراب نمی‌کند

روزنامه گل- جواد خیابانی آدم خوب و خوش‌قلبی است، اما راستش بعد از تماشای تازه‌ترین قسمت سریال پایتخت به این نتیجه رسیدیم که جای او و حماسه‌سرایی‌هایش، دقیقا همین جا یعنی در یک سریال تلویزیونی است، نه مسابقات واقعی فوتبال!

بخشی از قسمت اخیر پایتخت مربوط به دروازه‌بانی کاراکتر بهتاش فریبا درون دروازه نساجی و در دیدار با پرسپولیس بود. این مسابقه در عالم واقع یک بر صفر به سود پرسپولیس تمام شد، اما در سریال پایخت فریبا به جای علیرضا حقیقی درون دروازه قرار گرفت و با مهار همه توپ‌ها (حتی گل وحید امیری!) کمک کرد که بازی صفر- صفر مساوی شود.

گزارشگر آن بازی جواد خیابانی بود که چند جمله اضافه هم به عنوان دیالوگ سریال در ستایش از مهارت فریبا به زبان آورد. دیالوگ‌های خیابانی در مورد فریبا از لحظه شروع بازی آغاز شد و تا پایان ادامه یافت. البته این کاری است که خیابانی معمولا بدون سناریو هم انجامش می‌دهد و گاهی آنقدر روی یک سوژه کلید می‌کند که اعضاب و روان مخاطب به هم می‌ریزد! در مجموع ضمن آرزوی سلامتی برای آقا جواد عزیز، تصور می‌کنیم برای همه ما بهتر باشد که او در «پایتخت» بماند؛ جایی که برازنده حماسه‌سرایی‌های همیشگی این گزارشگر قدیمی است و اعصاب مخاطب را هم خراب نمی‌کند! البته امیدواریم آقا جواد از این شوخی نوروزی دلگیر نشده باشد.


تازه ترین خبرها