تبریک به مدیران سابق پرسپولیس
14482
چطور این برانکوی آدم حسابی را «دیوانه» کردید؟
09 فروردين 1399
1355
ایرانی
او سابقه ۱۱ ماه پول نگرفتن بدون حتی یک مصاحبه اعتراضی را هم طی مدت حضورش در ایران داشت

روزنامه گل- خبر این است که برانکو ایوانکوویچ به خاطر شیوع ویروس کرونا، نیمی از دستمزد دو ماه اخیرش را به فدراسیون فوتبال عمان بخشید. این کمپینی است که بسیاری از بازیکنان و مربیان در دنیای فوتبال در این شرایط بحرانی به خاطر پشتیبانی از کارفرمایان‌شان استارت زده‌اند و البته بعضی‌ها هم مثل بازیکنان بارسلونا با پیوستن به آن مخالفت کرده‌اند.

آنچه مشخص است اینکه رفتار برانکو در تعامل با عمانی‌ها پسندیده بوده و روسای فدراسیون فوتبال این کشور هم از پروفسور قدردانی کرده‌اند. برانکو با این رفتارش نشان داد چندان سختگیر و پولکی نیست، همانطور که در پرسپولیس هم ماه‌ها تاخیر در وصول دستمزدش را بدون غرولند تحمل می‌کرد. او سابقه ۱۱ ماه پول نگرفتن بدون حتی یک مصاحبه اعتراضی را هم طی مدت حضورش در ایران داشت.

در این شرایط باید یک «خسته نباشید» اساسی به مدیران پیشین پرسپولیس گفت که با بدقولی‌ها و رفتار آماتورشان این برانکوی آدم حسابی را دیوانه کردند و به جایی رساندند که بگوید «فقط حکم فیفا ملاک است و من یک دلار هم تخفیف نمی‌دهم.» قطعا اگر برانکو در رفتار مدیران سابق پرسپولیس اثری از صداقت می‌دید، با آنها هم کنار می‌آمد، همانطور که چند دور نشست با نمایندگان باشگاه ترتیب داد و مخارج یکی از آنها را هم خودش پذیرفت، اما وقتی شما بی‌صداقتی ببینی، طبیعتا چور دیگری رفتار خواهی کرد. مقایسه رفتار برانکو در عمان و پرسپولیس به خوبی این مساله را روشن می‌کند.دیدگاه های کاربران (2 دیدگاه)
علی 10 / 01 / 1399 18 : 27 : 19

اونوقت بعضی از هوادارا! از این میگن که مدیریت سابق کاری از دستش بر نمیومد و اینا، راحت میشد باهاش توافق کرد اما...


رحیم محمدیاری 09 / 01 / 1399 24 : 25 : 23

یازده ماه با زرنگی پول نگرفت که بتونه بند فسخش رو فعال کنه..وگرنه یادمونه بهش پول میدادن و میگفت من فعلا نمیخوام بدید به بازیکنا..یادتون رفته حماسه سرایی میکردید


تازه ترین خبرها