بالاخره فرهاد پا داد
14266
جلسه مدیرعامل با «رییس واقعی» استقلال!
13 اسفند 1398
434
ایرانی
باز خدا رحم کرد تیم رویایی اول فصل را استراماچونی ساخته بود، نه خود فرهاد

روزنامه گل- از وقتی علی فتح‌الله‌زاده برای چهارمین بار مدیرعامل باشگاه استقلال شد، فرهاد مجیدی چندان روی خوشی به او نشان نداد؛ یعنی حتی دریغ از یک پیام تبریک یا حمایت. هرچند امروز بالاخره طلسم شکست و فرهاد به دیدار فتح‌الله‌زاده رفت تا عکس یادگاری معروف ثبت شود. بر خلاف رویکرد سرد مجیدی اما فتح‌الله‌زاده بلافاصله بعد از انتصاب از همان لحظه اول در صدد راضی کردن فرهاد بر آمد.

فتح‌الله‌زاده در اولین گام تصمیم هیات‌مدیره برای سرپرست شدن پرویز مظلومی را وتو کرد و گفت کار را با سعید رمضانی ادامه خواهند داد. بعد از اعلام خبر سرپرستی مظلومی، مجیدی با انتشار تصویر رمضانی از داماد مرحوم حجازی حمایت کرد و جالب اینجاست که آقای سرپرست در دیدار امروز و عکس یادگاری معروف هم حاضر بود.

حالا قشنگ معلوم می‌شود رییس در استقلال کیست؛ این مجیدی است که ستار همدانی را کنار می‌گذارد، مانع از حضور آنالیزور تیم در کمیته انضباطی باشگاه می‌شود و تصمیم گرفته شده توسط هیات‌مدیره را به هیچ می‌گیرد. باز خدا رحم کرد تیم رویایی اول فصل را استراماچونی ساخته بود، نه خود فرهاد، وگرنه معلوم نیست حجم مطالبات و توقعات او به کجا می‌رسید!


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها