اظهارات بحث‌برانگیز مجیدی
13904
حال شما خوب است آقا فرهاد؟
17 بهمن 1398
718
ایرانی
فرهاد در پایان همان بازی هم دلیل ذخیره بودن وریا غفوری را بیماری این بازیکن عنوان کرد، در حالی که نه آن روز و نه امروز، نشانه‌ای از ضعف و بیماری در وجود غفوری دیده نمی‌شد

روزنامه گل- تیم فرهاد مجیدی با کلی غایب مهم، نمایش خوب و قابل دفاعی در دربی ارایه داد، اما در عین حال توجیه او برای تعویض غلط مهدی قائدی را نپسندیدیم. مجیدی گفت قائدی را به دلیل خستگی تعویض کرده، در حالی که این بازیکن فقط 21 سال دارد و طبیعتا نباید در اثر انجام چند بازی فشرده خسته شود؛ مخصوصا که قائدی در بازی با نفت مسجد سلیمان هم نیمکت‌نشین بود و اواسط نیمه اول به میدان آمد. فرهاد در پایان همان بازی هم دلیل ذخیره بودن وریا غفوری را بیماری این بازیکن عنوان کرد، در حالی که نه آن روز و نه امروز، نشانه‌ای از ضعف و بیماری در وجود غفوری دیده نمی‌شد.

همچنین اظهارنظر هفته گذشته مجیدی در مورد اینکه دیاباته به دربی می‌رسد هم امروز به طور کامل منتفی شد تا سلسله اظهارات عجیب و بحث‌برانگیز این مربی به سوژه رسانه‌ها تبدیل شود. طبیعتا از فرهاد که در جایگاه مهمی قرار گرفته انتظار می‌رود حرف‌های سنجیده‌تری به زبان بیاورد.دیدگاه های کاربران (1 دیدگاه)
تاج 18 / 11 / 1398 57 : 16 : 20

دمش گرم شما رسانه هارو خوب سرکار گذاشت


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها