به‌رغم گزینه بودن گرشاسبی برای سرپرستی موقت
13856
کارخانه تمایل دارد شیعی تا پایان فصل بماند
15 بهمن 1398
191
ایرانی
اوضاع در باشگاه پیکان تهران خوب نیست. این تیم نه‌تنها در زمین فوتبال نتیجه نمی‌گیرد، بلکه در حوزه مدیریت هم دچار سردرگمی شده است و باید اذعان داشت که به مشکل خورده است.

روزنامه گل - اوضاع در باشگاه پیکان تهران خوب نیست. این تیم نه‌تنها در زمین فوتبال نتیجه نمی‌گیرد، بلکه در حوزه مدیریت هم دچار سردرگمی شده است و باید اذعان داشت که به مشکل خورده است.

حسین فرکی بعد از چند شکست پی‌درپی استعفا داد تا این تیم سرمربی نداشته باشد، تیمی که با 13 امتیاز در رتبه چهاردهم قرارگرفته و خطر سقوط را احساس می‌کند.

حالا در این شرایط اوضاع مدیریت باشگاه هم پیچیده شده است، محمود شیعی مدیرعامل باشگاه چندی پیش اعلام کرد که به دلیل بیماری(عملی که بر روی کمر انجام داده) و خستگی دیگر نمی‌خواهد به کار ادامه دهد چراکه سلامتش واجب‌تر است. البته شیعی در مرز بازنشستگی قرار دارد و می‌خواهد که هر چه زودتر به کار خود در مجموعه ایران‌خودرو پایان دهد. به همین دلیل او استعفانامه خودش را به هیات مدیره داده است.

هیات مدیره با رفتن شیعی موافق نیست و گرشاسبی رئیس هیات مدیره هم این موضوع را تائید می‌کند و می‌گوید باید شرایط کار را برای محمود شیعی حداقل تا پایان فصل فراهم کرد. 

اما به‌یک‌باره همه‌چیز باخبر مدیرعاملی اصغر مدیر روستا به هم می‌ریزد. مهاجم ملی‌پوش سابق پاس که سابقه بازی و مربیگری در پیکان را هم دارد تائید می‌کند که با مدیرعامل ایران‌خودرو مذاکره داشته و برنامه خود را هم تحویل دادهاست.

طبق شنیده‌ها هیات مدیره به این خبر و حضور مدیر روستا به‌عنوان مدیرعامل واکنش نشان می‌دهد و حتی گفته می‌شود استعفای گرشاسبی هم به همین دلیل بوده است. گویا هیات مدیره اعتقاد دارد باید مدیرعامل از میان آن‌ها انتخاب شود و یا حداقل در این وضعیت یک نفر از میان آن‌ها به‌عنوان سرپرست مدیریت باشگاه را به عهده بگیرد تا تیم وارد بحران نشود.

گرشاسبی محتمل‌ترین گزینه سرپرستی باشگاه پیکان است ولی از سوی دیگر خبر می‌رسد کارخانه به دنبال این است هر طور شده محمد شیعی را تا موعد زمان بازنشستگی و پایان فصل حفظ کند و بعد با خاطری آسوده مدیرعامل جدید را انتخاب و معرفی کند.

البته بحث انتخاب سرمربی جدید هم باعث شده که برای راضی کردن شیعی و یا سرپرستی گرشاسبی مدیرعامل کارخانه زودتر تصمیم خود را بگیرد تا تیم در ادامه کار به مشکل نخورد. البته همان‌طور که گفتیم نظر مدیران ارشد به‌خصوص مدیرعامل کارخانه حفظ محمود شیعی است و بر تصمیم خود اصرار دارند.  

با تمام این اوصاف و خط خوردن مدیر روستا از گزینه مدیرعاملی باید منتظر ماند تا از بین شیعی و گرشاسبی یک نفر تا پایان فصل و حضور مدیرعامل جدید، مدیریت باشگاه را  به عهده داشته باشد.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها