همه ما شوکه شدیم
13837
ارسلان: شیخ دربی بود، جنسمان جور بود!
14 بهمن 1398
261
ایرانی
در شبی که استقلال با فرهاد مقابل نفت مسجدسلیمان برد ارزشمندی را به دست آورد خبر مصدومیت شیخ دیاباته همه خوشی‌های آبی‌ها را برای دربی تحت الشعاع قرار داد.

سیدیاسر رضوی

در شبی که استقلال با فرهاد مقابل نفت مسجدسلیمان برد ارزشمندی را به دست آورد تا آماده شهرآورد نودودوم شود اما خبر مصدومیت شیخ دیاباته همه خوشی‌های آبی‌ها را برای این دربی تحت الشعاع قرار داد. هرچند که در نبود شیخ زوج امیرارسلان مطهری و مهدی قائدی هم نشان دادند که خط حمله استقلال می‌تواند همچنان آتشین باشد اما قطعا نبود این بازیکن حسابی دست فرهاد را برای تقابل با تیم گل محمدی پر می‌کرد. مطهری در گفت و گویی کوتاه با روزنامه گل درخصوص بازی با نفت مسجدسلیمان و نبود شیخ به ما گفت و اینکه خیلی زود خودش را به عنوان یکی از گلزنان خوب آبی‌ها نشان داد.

استقلال پیش از دربی برد خوبی مقابل نفت مسجدسلیمان به دست آورد.

واقعا بازی سختی بود و حریف ما خیلی بسته بازی می‌کرد و روی همین مساله هم با توجه به فشاری که ما آورده بودیم در یکی از ضدحملات صاحب یک ضربه ایستگاهی شد و به گل رسید. خوشبختانه استقلال بازیکنان با کیفیت و باتجربه زیادی دارد که خیلی زود توانستیم با در اختیار گرفتن توپ و میدان گل بزنیم و برنده این سه امتیاز مهم شویم.

بعد آسیا هم در این بازی توانستی گل بزنی و مثل آسیا در لیگ هم آن شادی گل مخصوصت را اجرا کنی؟

فقط می‌توانم بگویم خدا را شکر که جواب اعتماد آقافرهاد را دادم و توانستم دل هواداران استقلال را شاد کنم و با لباس استقلال موفق ظاهر شوم.

اما این برد استقلال حسابی تحت الشعاع مصدومیت دیاباته و احتمال نبودن او در دربی قرار گرفت؟

واقعا اتفاق بدی بود و همه ما شوکه شدیم. امیدوارم دیاباته به دربی برسد چون شیخ یکی از بازیکنان با ارزش استقلال است و همه ما از بازی کنار او لذت می‌بریم. قطعا خبر بدی بود و امیدوارم هرچه زودتر سلامتی خودش را به دست بیاورد.

با این حال در نبود شیخ تو و قائدی جور او را کشیدید و به نظر می‌رسد فرهاد مجیدی زیاد نباید نگران این مساله در دربی باشد.

خدا را شکر استقلال آنقدر بازیکن با ارزش دارد که همه می‌توانند کنار هم برای موفقیت این تیم تلاش کنند. من اگر گلزنی کردم تنها وظیفه خودم را به این تیم و به پیراهنی که برتن دارم ادا کردم و هر موقع کادرفنی صلاح بداند سعی می‌کنم بهترین نمایش را داشته باشم. با این حال بدون شک اگر شیخ در دربی بود جنسمان جور بود و با قدرت بیشتری می‌توانستیم در این بازی مهم به میدان برویم. مهدی قائدی هم بازیکن بسیار خوب و با کیفیتی است و خوشحالم در کنار هم توانستیم به موفقیت استقلال کمک کنیم.

نتیجه دربی را چطور پیش بینی می‌کنی آنهم به عنوان اولین تجربه‌ای که در این بازی خواهی داشت؟

بدون شک در این مسابقه بازیکنان این دو تیم مثل هواداران آن‌ها تنها به برد فکر می‌کنند و امیدوارم سهم ما در این بازی برد باشد. بازی کردن یا نکردن من هم به نظر کادرفنی بستگی دارد و قطعا اگر قرار به بازی باشد سعی می‌کنم بهترین عملکردم را در این مسابقه نشان دهم.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها