13823
خلیل‌زاده: پرسپولیس دربی را با ۲ گل‌ می‌برد
13 بهمن 1398
177
ایرانی
مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مجبور شدم برای حفاظت از دروازه تیمم خطا کنم و داور به درستی به من کارت زرد داد.

روزنامه گل -

خلیل‌زاده در گفت‌وگو با اپلیکیشن رسمی باشگاه پرسپولیس درباره غیبتش در دربی پایتخت گفت: خوشبختانه پرسپولیس آنقدر بازیکن بزرگ و مطرح دارد که غیبت من و امثال من اصلاً به چشم نمی‌آید. در پرسپولیس بازیکنان خیلی خوبی حضور دارند که از من خیلی بهتر هستند. مطمئناً این دربی هم با برد پرسپولیس به پایان خواهد رسید تا به راه‌مان برای رسیدن به قهرمانی ادامه دهیم.

وی افزود: با حضور آقا یحیی روند پرسپولیس بسیار خوب شده و امیدوار هستیم که امسال باز هم بتوانیم در لیگ برتر و جام حذفی قهرمانی را به دست آورده و هواداران‌مان را خوشحال کنیم. ما امسال به دنبال قهرمانی آسیا هستیم و به قول آقا یحیی هدف امسال ما فقط قهرمانی است.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در مورد نگرانی‌هایی که برای غیبت او در دربی پایتخت به وجود آمده است، ادامه داد: به هواداران می‌گویم اصلاً نگران نباشند. بازی با نفت آبادان و سه امتیاز این بازی برای ما بسیار حیاتی بود که خوشبختانه به آن دست پیدا کردیم. البته کارت زردی که داور به من داد درست بود، اما من برای حفاظت از دروازه تیم مجبور شدم خطا کنم.

شجاع در مورد دربی عصر پنجشنبه هم اظهار داشت: هر بازی سه امتیاز دارد و دربی هم مثل سایر بازی‌هاست، اما به‌هرحال حساسیت دربی بیشتر از بازی‌های دیگر است. شک نکنید که بازیکنان پرسپولیس با انگیزه بسیار زیادی در این حاضر خواهند شد و سه امتیاز بازی روز پنجشنبه برای ماست.

خلیل‌زاده درباره پیش‌بینی‌اش از نتیجه دربی نیز گفت: برنده بازی ما هستیم. فکر می‌کنم با نتیجه 2 بر صفر رقیب‌مان را شکست خواهیم داد.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها