مثلث مرگ آبی ها با مطهری تکمیل شد
13754
ساز خوش ارسلان برای استقلال در آسیا
08 بهمن 1398
206
ایرانی
پسر آبی استقلالی ها که بالاخره با آمدن فرهاد مجیدی به خواسته اش رسید و این بار قلب آبی را با لباس آبی به رخ همگان خواهد کشید.

روزنامه گل - پسر آبی استقلالی ها که بالاخره با آمدن فرهاد مجیدی به خواسته اش رسید و این بار قلب آبی را با لباس آبی به رخ همگان خواهد کشید، در قطر نشان داد انتخابش اشتباه نبوده و همپای دیگر گلزنان استقلال در قطر خوش درخشید. امیرارسلان مطهری بعد از بازی با الکویت که شانس زیادی برای درخشش نداشت در قطر با دبل خودش یک سلام قدرتمند به هواداران استقلال و کادرفنی داد و با شادی گل خاص خودش در آسیا که قبلا با ذوب آهن آن را در قاره کهن نواخته بود، این بار با لباس استقلال و در قطر آن را به گوش همه رساند.

مهاجم تازه وارد استقلال که توانست امشب یک دبل دلچسب را مقابل الریان قطر در دوحه به نمایش بگذارد خیلی زود قدرت گلزنی خودش را در دقایق کوتاهی که به زمین آمد به رخ دیگر رقبای خود در این تیم کشاند و به قولی زنگ خطر را برای دیگر بازیکنان فرهاد مجیدی در خط حمله به صدا در آورد. ارسلان که به نظر می رسد مثلث او با دیاباته و قائدی حالا یک مثلث مرگبار برای همه رقبا خواهد بود پیش از این در آسیا با نفت تهران (3 گل) و ذوب آهن (4 گل) به ثمر رسانده بود حالا در آسیا هم قدرت گلزنی خودش را حسابی به رخ کشید.

15 دقیقه حضور فوق العاده مقابل الریان نشان می دهد که ACL می تواند جولانگاه پسر آبی استقلال باشد که نمایش ساز زدنش اوایی خوش برای کادرفنی و هواداران آبی های پایتخت به همراه داشت. مطهری که در زمان حضور در ذوب آهن با این شادی گل خبرساز شده بود، بار دیگر با تکرار آن با پیراهن استقلال از انگیزه خود برای تکرار موفقیت با تیم موردعلاقه‌اش خبر داد.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها