کجا جلوی بیرانوند بازی کردی؟
13743
گاف عجیب استوکس
07 بهمن 1398
12510
ایرانی
استوکس در هیچکدام از دو بازی رفت و برگشت پارسال مقابل پرسپولیس، در ترکیب تراکتورسازی به میدان نرفت

روزنامه گل- آنتونی استوکس سرانجام قرادادش را با پرسپولیس امضا کرد؛ قراردادی چهار ماهه که حداقل یک ماه برای عقد آن مذاکره شد و البته این می‌تواند یک رکورد تاریخی باشد! استوکس اما قبل از حضور در ایران، در مصاحبهای ویدیویی برای بازی در پرسپولیس ابراز اشتیاق کرد و در بخشی از سخنانش گفت: «علیرضا بیرانوند را می‌شناسم. او همیشه کار را برای من سخت می‌کرد.» این در حالی است که استوکس در هیچکدام از دو بازی رفت و برگشت پارسال مقابل پرسپولیس، در ترکیب تراکتورسازی به میدان نرفت و اصولا تا به حال سابقه بازی جلوی بیرانوند را نداشته که قرار باشد کار را برای او سخت کند!

استوکس اگر حاشیه نداشته باشد فوتبالیست خوبی است و اکثر هواداران هم از جذب او رضایت دارند؛ بنابراین شاید به این قبیل خودشیرینی‌های کاذب و تا حدودی نگران‌کننده نیاز نداشته باشد. بهترین راه برای کسب محبوبیت توسط ستاره ایرلندی، درخشش او در زمین مسابقه است.دیدگاه های کاربران (2 دیدگاه)
محمداجوری 09 / 11 / 1398 48 : 14 : 01

آقای حاشیه منظورش این بوده که کار رو برای تیمش یعنی تراکتور سخت کرده خودشیرینی میخواست کنه از نام پرسپولیس استفاده میکرد میتونست بگه کار روبرو پرسپولیس برا من سخت بود


tt 08 / 11 / 1398 25 : 54 : 16

احتمالا از بچگي پرسپوليسي بوده!


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها